Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vans skor - Supersnygga och trendiga skor från vans, dem har lite täcken på användning men inget som påverkar själva skon. Skulle säga att dom är lite mindre i storleken. Pris kan diskuteras❣️❣️ Skriv om frågor finns💖💕
Vans skor - Storlek 42/42,5, skick 9/10, använda ett fåtal gånger, nypris 849kr, säljer pga för små.
Vans skor - Mörkgråa Vans i storlek 38!!
vans skor - 🩶
Vans skor - Säljer dessa coola Vans skor pågrund av att de är lite för små. De är i nyskick och använda endast en gång. De är i storlek 38.🥰
Vans skor - Säljer dessa skor som jag har användt 3 gånger
Vans skor - Säljer dessa Vans, välanvända. Acceptabelt skick..skriv för frågor!
Gråa Vans skor - Säljer ett par klassiska Vans skor sneakers i grå mocka med vit sula och vit sidoremsa. Skorna har snörning och den ikoniska Vans-loggan baktill. Perfekta för en avslappnad streetstil. Det är i ganska bra skick och är i storlek 39.
Siri Henriksson

Vans skor

Storlek: 37 1/2
Kategori: Skor
Märke: Vans
Färg: Gråa
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina vansskor som jag köpt här på plick, har använt 1 gång och tidigare ägare hade aldrig använt så i väldigt bra skick!💖

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Snygga Valentino Garavani Rockrunner sneakers i blått, vitt och svart med camouflagemönster. Skorna har rund tå, snörning och platt sula. Ovandelen är stickad med detaljer i mocka och skinn, vilket ger en cool och modern vibe. Perfekta för dig som gillar exklusiva sneakers med unik design.
Isabel Marant Svart HELT NYA storlek 39 😎 / 38  - Säljer dessa Isabel Marant skor i storlek 39, helt nya !! ~ ;D  Skriv om ni är mellan 37-40 tror nog de passar 😊  Buda, först till kvarn förstås!! Jag svarar snabbt. dessa är riktigt snygga nu i vintern också ❄️☺️ Vi kan mötas upp eller frakta, kan svara på alla frågor! // mvh ;)
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Valentino Rockstud | 37 - Valentino Rockstud sneakers | Storlek 36.5, passar 37 | Endast skorna ingår | INGA BYTEN | Fraktar spårbart eller möts upp i Täby
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Adidas samba x wales bonner - Adidas Samba X Wales bonner sneakers i cremefärg och brunt. Grymt skick i storlek 42 2/3. Säljes pga för små.
Maison Margiela Gats paintsplatter - Vit/beiga grats i storlek 42. Oanvända, perfekta till hösten och vintern. Tveka inte på att höra av dig vid frågor!