Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Christian Louboutin svarta sneakers  - Svarta sneakers från Christian Louboutin med coola svarta nitar på tån och klassisk röd sula med logga. Skorna har snörning och är gjorda i mocka med rund tå. Medföljer dustbag och extra nitar. Perfekt för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Svarta sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i en mix av mocka och textil. Snygg signaturdetalj bak på hälen och lyxig känsla med läderfoder. Perfekta för dig som gillar exklusiva och stilrena sneakers.
Christian Louboutin svarta sneakers - ❗️Pris kan diskuteras ❗️Snygga svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula. Skorna har rund tå, snörning och är tillverkade i skinn och textil. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och stilren look med en ikonisk touch.
Svarta sneakers från Christian Louboutin - Snygga svarta sneakers i mocka från Christian Louboutin med klassisk röd sula och diskret logga undertill. Skorna har rund tå, svarta snören och en stilren design som passar till det mesta. Insidan är ljusbeige och sulan är platt för en clean look.
Christian Louboutin svarta sneakers - Svarta sneakers från Christian Louboutin i mocka med ikonisk röd sula. Skorna har rund tå, svarta skosnören och beige innersula. Snygg och stilren design med exklusiv känsla och tydlig Louboutin-signatur under sulan.
Svarta sneakers från Christian Louboutin - Säljer mina snygga svarta high-top sneakers från Christian Louboutin. skorna är ganska bra skick och kan även lämna in hos skomakare kostnadsfritt innan frakt.  Det finns en liten skada som jag har lagat som du kan be om bild på .Jag tar gärna emot byten om du bor i Stockholm och skorna är såklart äkta har du några ytterligare frågor är det bara att höra av dig med vänliga hälsningar Oscar
Svarta sneakers från Christian Louboutin - Snygga svarta sneakers från Christian Louboutin med den ikoniska röda sulan. Skorna har en stilren design med snörning och är tillverkade i ett elegant material. Perfekta för den som vill ha en touch av lyx i vardagen.
Christian Louboutin svarta sneakers - Snygga svarta sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula och diskreta metalldetaljer på sidan. Skorna har rund tå, svarta skosnören och en stilren design som passar till allt. Kommer med originalkartong och tillbehör.
Mommeh köp

Svarta sneakers från Christian Louboutin

Storlek: 43 1/4
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och diskret broderad logga på hälen. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka med svarta detaljer och rund tå.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕
ggdb sneakers - storlek 36, nya aldrig använda!
Maison margiela skor - Stilrena svarta miason margiela med beige snörning och gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och skinn, vilket ger en snygg kontrast. Låg modell med rund tå och klassisk siluett, perfekt till jeans eller dressade byxor.