Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Veja skor - Jag säljer mina Veja skor då jag inte använder de. De är i väldigt bra skick, endast använda 2 gånger. Tyvärr har jag inte kvar skolådan. Nypris är 1785kr från zalando. Bara att skriva om det är några funderingar.
Veja Skor - Veja skor i helt okej skick, storlek 39, vita med röd logga
VEJA SKOR - Veja skor i strl 38💗💗 bra skick, rengörs innan de skickas!!
Veja skor - Säljer dessa så så fina veja skor med karborre!!  Slitna i hälen därav billigare pris. Nypris är runt 1800kr
Veja skor - Så sjukt snygga och coola silveriga veja skor! Använda men fortfarande fina. Köpta för 1250.
Veja skor - Skor från veja me beige detaljer🩷
Veja skor
Veja skor - 89 Veja skor - 90 Veja skor - 91

Veja skor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: VEJA

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Veja sneakers i storlek 37. Använt 10 tal gånger men fortfarande fina.

Saga Camara
Saga Camara
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani  - Exklusiva Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers i vitt läder med rosa band och ikoniska nitar. Stilren och lyxig modell som passar till allt - tran jeans till klanning. Mycket sparsamt anvanda, i nastan nyskick, utan synliga märken eller slitage. Skick: Nästan ny / mycket fint skick @🎨 • Färg: Vit med puderrosa detaljer 📏 • Storlek:38 • Valentino Garavani •Levereras med originalkartong och Valentino-påse Köpta i butik! 📪  Snabb och trygg frakt❤️
Valentino opens  - Valentino opens i storlek 39🌸, passar perfekt med många olika plagg, skorna är i skicket 7/10 lite repor ! Annars är skorna fina och rena och hela . Hör av dig över frågor
Vita ballerinaskor med rosett - Snygga vita ballerinaskor med rund tå och dekorativ rosett framtill. Skorna har en mjuk innersula och guldfärgade detaljer på rosetterna. Perfekta för vår och sommar kanske även student! , matchar enkelt till olika outfits. Använda en enda gång! Köpta på Raglady på väla centrum för 300kr!
Svarta sneakers med fuskpäls från Duffy - Svarta sneakers från Duffy med tre breda kardborreband och vit fuskpäls längs kanterna och insidan. Skorna har en platt vit sula och rund tå. Perfekta för dig som vill ha både stil och mysfaktor under kyligare dagar.🤩🤩
Ballerinaskor  - Superfina sparsamt använda ballerinaskor som är från hm fast slutsålda överallt stl 37, prislappen är inte kvar längre
Svarta Nike Presto sneakers - Säljer ett par svarta Nike Presto sneakers med mesh-överdel och vita sulor. Skorna har snörning, rund tå och en sportig vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma sneakers. Kommer i originalkartong. Jätte fin skick hör av er vid frågor
Golden Goose sneakers med glitter - Golden Goose sneakers i vitt med svart glitter  på sidan och guldglittrig häl. Svarta skosnören med logga och beige detalj på tån. Klassisk låg modell med platt sula och coola detaljer som verkligen sticker ut. Jag köpte dessa på en lopppas hyfsat nya men jag själv använt de fåtal gånger så de är i ganska bra skick. Jag upplever och tror att de är äkta så de får man avgöra själv eftersom att jag inte köpt från golden goose hemsida!! Otroligt snygg och gör hel ens outfit!!🥰pris går att diskutera!
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit handskriven logga på sidan och klassisk snörning. Skorna har en beige platt sula och ovandel i textil med detaljer i skinn grova svarta skosnören. Perfekta för dig som centered streetstyle och vill ha något unikt.