Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå UGG boots med rosetter - Mysiga grå UGG boots i mocka med fluffigt foder och dekorativa satinrosetter baktill. Skorna har platt sula och rund tå, perfekt för kalla dagar. Klassisk UGG-logga bak och grovt mönstrad yttersula för bra grepp.
Grå UGG boots med rosett och päls - Mysiga grå UGG boots med fluffig päls runt skaftet och en söt rosett bak. Skorna är i mocka och har en platt sula med grovt mönster för bra grepp. Perfekta för kalla dagar när du vill hålla fötterna varma och snygga.skorna är köpta i Australien och är typ helt oanvända.
Grå UGG boots med rosett - Mysiga grå UGG boots i mocka med fluffigt foder och dekorativa rosetter baktill. Skorna har rund tå och platt sula, perfekta för kalla dagar. Klassisk UGG-logga på hälen och en stilren look som passar till många outfits. Köpt för ca 2500, däremot mycket välanvända. Går att tvätta och skrubba vilket gör att de kmr se fräschare ut men det är eget arbete.
Grå UGG boots med rosett - UGG bailey bow - supermysiga grå UGG boots i mocka med en söt rosett på baksidan. De är i ny  skick, endast använda ett fåtal gånger inne och kommer i originalkartong. Nypris 2700 säljes för 1000:- Kan skickas eller hämtas i Täby C
Grå boots från UGG - Mysiga grå boots från UGG med mjukt foder. Perfekta för kalla dagar med sin varma insida och stilrena design.
Grå UGG boots - Säljer ett par grå UGG boots i bra skick. De är supermysiga med mjukt foder inuti och perfekt för kalla dagar. Tillverkade i mocka med en robust sula som ger bra grepp. Perfekta för höst och vinter!
Grå boots från UGG - Säljer ett par grå boots från UGG i mocka. De har en klassisk design med en låg profil och en bekväm sula. Perfekta för kyligare dagar. Oanvända
Grå mocka boots från UGG - Säljer ett par klassiska grå boots från UGG i mjuk mocka. De har en rund tå och är perfekta för kyligare dagar. UGG-loggan syns tydligt på baksidan av stövlarna. Sulan är robust och ger bra grepp.
Grå UGG boots med rosett
Grå UGG boots med rosett - 89 Grå UGG boots med rosett - 90 Grå UGG boots med rosett - 91 Grå UGG boots med rosett - 92 Grå UGG boots med rosett - 93

Grå UGG boots med rosett

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina grå UGG boots i mocka med fluffigt foder och söta rosetter bak. Perfekta för att hålla fötterna varma och mysiga under kalla dagar. Storlek 37.

Estelle
Estelle
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
beiga ballerinaskor - Snygga beiga ballerinaskor i nyskick utan defekter, då jag aldrig använt dom tidigare (pga köp av fel storlek). Stilren design perfekt för dig som gillar en söt men ändå enkel look!💘
Adidas Wales Bonner Samba sneakers - Unika Adidas Wales Bonner Samba sneakers i beige och vinröd med klassiska ränder och kontrasterande snörning. Skorna har detaljerad vit stickning runt kanterna och en gummisula. Materialmix av skinn och syntet ger en lyxig känsla och retrovibe.
Maison Margiela skor - Svarta maison margiela skor. Riktigt stilrena och i helt okej skick. Skriv om ni har frågor
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med svart häl och silverglittrig stjärna på sidan. Klassisk låg modell med grå snörning och platt sula. Snygg GGDB-detalj på hälen och tungan. Kommer med originalkartong och påse.
Valentino rockrunner skor - Vakentino rockrunner skor | originalstorlek: 42,5 passar mer 43, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: först till kvarn när det kommer till tillbehör. Finns ett begränsat antal. Box eller dustbag kan väljas som i sin tur kan kombineras med äkthetskort förutsatt att det finns i lager.
 Dior sneakers  - Säljer ett par snygga Dior sneakers i grått och vitt med klassiskt Dior-monogram på sidan. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Märket är tydligt på både plösen och sulan. Materialet är textil och syntet, vilket ger en lyxig känsla och cool look. ÄKTA!! Fix de i present o h därför har inte kvittot men har boxen och allt annat man får med! Pris kan diskuteras vid snabba köp! Helt oanvända