huda

Vita sneakers från Adidas

Storlek: herr 43
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par vita sneakers från Adidas med svarta detaljer och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har snörning och en bekväm passform, perfekt för vardagsbruk. Tillverkade i syntetmaterial för hållbarhet och stil. Skorna saknar sulor.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Gråa Inuikii boots med fårskinn - Säljer ett par gråa Inuikii boots med svart snörning och dekorativa nitar runt sulan. Skorna är fodrade med mjukt fårskinn och har en robust svart sula. Perfekta för kalla dagar och ger en cool vinterlook.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Valentino flycrew - Säljer dessa blåa flycrew som är i storlek 42. Passar dock 43 lätt. De är okej skick, säljer då jag redan har ett par. Köp bara om man vet skicket, tar inga returer.  Bilderna visar skicket. 13 nitar kvar tsm. Endast skor tillkommer. De är mest smutsiga bara så om man orkar tvätta dem så kan man få dem sjukt snygga
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud Untitled sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska pyramidnitar. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och edgy vibe i din stil. Kommer med originalkartong och påse.