Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita sneakers från Gucci  - Snygga vita sneakers från Gucci med klassiska gröna och röda ränder på sidan. Skorna har snörning och en unik detalj i form av en  mörkgrön, ormskinnsmönstrad häl. Perfekt för en stilren look. Använda fåtalet gånger
Vita gucci sneakers - Hej! Säljer nu mina Gucci skor som är i rätt fint skick dom passar båda för finare tillfällen men kan funka som en vardags sko också. Priset :1999:- sulan är förövrigt skitig nu men tvättas noggrant innan dom skickas. Hör av dig vid frågor och funderingar. Tillkommer:endast skorna
Vita sneakers från Gucci - Säljer ett par vita sneakers från Gucci med märkets logotyp i guld på sidan. Skorna har en tjock sula och klassiska snören. De har också de ikoniska gröna och röda ränderna på sidan.
Gucci vita sneakers  - Säljer ett par klassiska vita sneakers från Gucci med de ikoniska röd-gröna ränderna på sidorna. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn och har en stilren, tidlös look som passar till det mesta.
Vita sneakers från Gucci - Säljer ett par vita Gucci sneakers i skinn med den ikoniska röd-gröna randen och en broderad guldfärgad bi-detalj på sidan. Skorna har snörning och är i bra skick, med originalförpackning och tillbehör. Perfekta för både vardag och fest!
Vita sneakers med ormmotiv från Gucci - Snygga vita sneakers från Gucci med ett coolt ormmotiv i rött och svart på sidan. Skorna har en rund tå och detaljer i rött och grönt på hälen. Perfekta för att ge din outfit en lyxig touch.
Vita sneakers med ormmotiv från Gucci - Snygga vita sneakers från Gucci med ett coolt ormmotiv på sidan. Skorna har klassiska snören och detaljer i rött och grönt på hälen. Har gått sönder lite fram vid sömmen . Bilderna på annonsen är lite gammla ( kan skicka bild hur det ser ut just nu)
Gucci vita sneakers med orm brodyr - Säljer ett par vita sneakers från Gucci med ikonisk röd och grön rand samt broderad orm på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och detaljer i rött och grönt på hälen. Klassisk och stilren design med snörning framtill.
John
John
Vita sneakers från Gucci
Vita sneakers från Gucci - 0

Vita sneakers från Gucci

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Gucci
Färg: Vita
Skick: Bra skick

1599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par vita sneakers från Gucci med klassiska gröna och röda ränder samt en broderad guldfärgad insekt på sidan. Skorna har snörning och en låg profil, perfekt för en stilren look. Obs! Allt ingår, extra laces, kort och box inte dustbag

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers - Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers.  Storlek 37
Valentino Garavani vita sneakers - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med svart detalj på sidan och klassisk logga på plösen. Skorna har snörning, platt sula med mönstrad undersida och är tillverkade i skinn för en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Valentino Open - Hej! Säljer mina valentino open i färgen Vit/Svart. Är i nytt skick. inga hål ingenting fel med dom. Haft dom i runt 1 månad . Säljer för jag har beställt ett par andra . Allt ingår box, dustbag,påse, valentino kort och Valentino kuvär. Skriv om ni har några frågar🧩
Svarta mockastövlar från Raglady by Tara - Jag säljer nu dessa eftertraktade bootsen från Raglady by Tara, perfekta för höst och vinter när du vill ha en stilren look. Endast använda 2-3 gånger, köpa i somras. Klacken är 8-9 cm och kan diskutera pris vid smidig affär 💕Nypris är 1000kr
Golden goose Women/ med paljet brun svans - Hej! Säljer ett par snygga golden goose skor med glitter till. Skick:9/10- lite smuts som går att ta bort. Storlek: Women Size- 38. Säljer dom åt syrran då dom inte passar henne längre.Box, kvitto och goodie bag kommer till. Dma🤩
Beige höga sneakers med kardborre - Snygga höga sneakers i beige mocka med vita detaljer och bruna gummisulor. Skorna har flera breda kardborreband över foten och perforerad tå för extra stil. Den höga siluetten ger en cool vibe och passar perfekt till streetwear. Perfekt för dig som gillar chunky sneakers.
Valentino flycrew rockstud blå - !BYTER ENDAST! Väldigt bra pris förslag kan accepteras. (ALLA NITAR KVAR) ett par Valentino Rockstud sneakers i blå mocka och vitt skinn. Skorna har klassiska nitar på sulan, rund tå och snörning. Snygg kontrast mellan blått och vitt, perfekt för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer.
Valentino flycrew bytes - Svartvita sneakers från Valentino Garavani med snygg kontrast mellan svart mocka och vita skinnpaneler. Bytes mot förslag 👌