Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klackskor - Vita klackskor med snören användes två gånger under studentveckan. Säljs då dom inte kommer till användning
Klackskor  - Helt nya klackar i storlek 37. Super fina!
Klackskor - Vita klackskor med pärlor på, jättesnygga verkligen!
Klackskor - Oanvända, nypris 500kr
Klackskor - Säljer mina klackar i stl 39, endast använda 1 kväll. Vit sula med genomskinliga band 🤍
Klackskor - Använd 2 ggr superfina klackskor strl 42 men skulle säga att de är mer som 41🤍klackhöjd 6cm ungefär. Små tecken på användning men inte nåt större
Vita klackskor - Vita klackar med pärlor på! Verkligen skitsnygga, skulle haft dessa till balen men blev inte så. Därav aldrig använda av mig, men är dock köpta på vinted. De är i nyskick. Klacken är ca 7cm
Alicia
Alicia
Klackskor
Klackskor - 0 Klackskor - 1

Klackskor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Vita
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu dessa klackskor perfekta till exempelvis student eller bal!! Helt oanvända, storlek 38 men små så skulle säga att de är 37! Dem är stabila och väldigt enkla att gå i💞💞säljer då de tyvärr var för små för mig (har vanligtvis storlek 38)

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Snygga Valentino Garavani Rockrunner sneakers i mörka toner med camouflage-mönster. Skorna har detaljer i mocka, skinn och textil, samt en platt sula och rund tå. Grå snörning och coola nitar på hälen ger extra edge. Perfekt för dig som gillar exklusiva streetwear-vibes.
Dior B30 vita sneakers - Säljer ett par Dior B30 sneakers i vitt med grå och svarta detaljer. Skorna har en chunky sula, reflekterande paneler och stor Dior-logga på sidan. Tillverkade i mesh och skinn med snörning framtill. Riktigt snygga och trendiga sneakers för dig som vill sticka ut.
Valentino Rockrunners - Tjenare! Säljer ett par riktigt schyssta Valentino Rockrunners i storleken 43. Skorna är i utmärkt skick, endas använda ett fåtal gånger och har inga defekter eller märken överhuvudtaget. Boxen har en liten defekt på framsidan men de är inget som berör skorna såklart! Hör gärna av er vid information eller om ni söker fler bilder.
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lanvin Cap Toe  - Säljer dessa sjukt snygga navy lanvin skorna i bra skick. Skorna är uk 6 men passar runt 42 Skorna har en defekt att snöret är lite sönder på ena skon men det går lätt att fixa. Självklart är dem äkta. Fraktar inom 24 h 📦💨 skriv vid intresse eller övriga funderingar. Skorna är inte riktigt så vita på sulan ljuset gör skillnad.
Svarta sneakers från Axel Arigato - Snygga svarta sneakers från Axel Arigato med stilren design och vit platt sula. Skorna är tillverkade i mjuk mocka och har diskret guldfärgad logga på sidan. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och modern stil.