Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta mocka pumps från Louboutin - Säljer ett par klassiska svarta pumps från Christian Louboutin i mocka med ikonisk röd sula. Skorna har hög klack och rund tå samt en rejäl plattform framtill. Perfekta för dig som vill ha en tidlös och lyxig look. Använda men har en del kvar att ge.
Svarta pumps i mocka med klack - Snygga svarta pumps från märket China girl med rund tå och klack. Skorna är gjorda i mocka och har en klassisk, stilren design med beige innersula och yttersula. 12 cm med 3 cm platå.
Svarta pumps från Filippa K, mocka - Stilrena svarta pumps från Filippa K i mjuk mocka med spetsig tå och klack. Klassisk och tidlös modell som passar perfekt till både jeans och klänning. Tillverkade i Portugal med äkta läder (vero cuoio) i sula. Snygg och elegant siluett.
Svarta mocka pumps med snörning - Snygga svarta pumps från Gardenia i mocka med höga klackar och öppen tå. Skorna har coola utskurna detaljer och snörning framtill som ger en edgy vibe. Perfekta för dig som gillar att sticka ut med din stil.
Svarta mocka pumps med klack - Snygga svarta pumps från Dune London i mjuk mocka med rund tå och öppen tå. Skorna har hög klack och smala remmar med spänne som ger en elegant look. Perfekta för dig som gillar stilrena och klassiska detaljer.
Svarta enkla pumps i mocka - Enkla, klassiska pumps. Bra skick, klacken helt ny!
Svarta mocka-pumps från Opposite - Snygga svarta pumps från Opposite med hög klack och öppen tå. Skorna har en elegant mocka-look, smal rem runt vristen med spänne och dekorativ kant med små bollar. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga detaljer.
Svarta pumps i mocka - Snygga svarta pumps från Invito i mocka med spetsig tå och klack. Perfekta för en utekväll eller fest. De är i bra skick med lite slitage på sulan, men fortfarande superstiliga och bekväma. Passar perfekt till både klänning och jeans!
mugand
mugand
Svarta mocka-pumps
Svarta mocka-pumps - 89 Svarta mocka-pumps - 90 Svarta mocka-pumps - 91

Svarta mocka-pumps

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Vox Shoes

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvända svarta skor i mocka. Perfekta som finskor eller snyggt till exempelvis ankeljens.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Höga Boots Utan Klack - *detta är en återpublicerad annons, jag har köpt skorna men valt att sälja vidare* Säljer mina svarta boots utan klack. Köpte de förra året men har endast använt de några gånger och väldigt varsamt, ser ut som nya! Perfekta när man vill piffa till en outfit utan att behöva sätta på sig klackar! Materialet är som mocka, passar även större vader😮‍💨
Isabel Marant svarta sneakers med kilklack - Svarta sneakers från Isabel Marant med kilklack, tillverkade i mocka och skinn. Storlek 36 i mycket bra skick! Modell Bekett
Gröna Inuikii sneakers med fuskpäls - Unika sneakers från Inuikii i grön mocka med fluffiga beige detaljer och kardborreband. Skorna har en platt vit sula och är fodrade med mjuk fuskpäls för extra komfort. Ny pris 2600kr
Valentino Rockrunner blå sneakers - Säljer ett par Valentino Rockrunner dom är i mycket bra skick ingår box
Golden goose skor !nyskick! - Jävligt fina skor i riktig bra skick || Storlek 43 || Bvsa || har inget og || Skriv för frågor || Vill bli av med dom fort
MEGA GIV3AWAY Flycrews - Som tack för ert fantastiska stöd ger vi nu bort flera par Flycrews! Så här deltar du i utlottningen: 1️⃣ Följ oss på Plick 2️⃣ Gilla den här annonsen  🎉 Första vinnaren dras när vi når 400 följare, nästa vid 450 och så fortsätter det! Ju fler som följer, desto fler vinster delas ut. Lycka till! 😄✅
Isabel marant skor wedge sneakers  - Så snygga! De är använda en gång. Klacken är cirka 5 cm. Rätt i storleken. Tveka inte att skicka frågor!💕