Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Whyred boots nya - Svarta ankelboots i skinn från Whyred. Nya. Spänne/rem.
Svarta boots från Freeflex stl 38 - Säljer ett par klassiska svarta boots från Freeflex i storlek 38. Stövlarna är tillverkade i skinn med dragkedja på insidan och har låg klack samt rund tå. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa boots.
Olivgröna boots med fransar, stl 38 - Olivgröna boots i mocka med perforerat mönster framtill och fransar runt skaftet. Skorna har dragkedja baktill för enkel på- och avtagning samt platt sula. Perfekt för dig som gillar boho-stil och vill ha något unikt.
Beige mocka cowboy boots stl 38 - LÅNADE BILDER!! Snygga beige cowboy boots i mocka med låg klack och spetsig tå. Skorna har klassiska western-detaljer och en träfärgad sula. Perfekta för dig som vill ha söta skor under en sommarklänning. Skorna är jätte bekväma och passar mig som brukar ha 37,5 till 38. Skorna är köpte i Italien.
Boots skinn stl 38 - Skinnboots Agnes Cecilia stl 38  Använd 3 gånger men är för stora för mig.!
Acne star boots stl 38 - Acne star boots stl 38, svarta. Läder
Svarta boots Vagabond Stl 38 - Svarta varmfodrade boots från Vagabond. Siri Warm Stl 38. Äkta skinn. Skorna har en stilren design med dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Använda ett fåtal gånger, är i mkt bra skick, inga defekter. Nypris 1795kr kvitto finns
Svarta boots med dragkedja stl 38 - Snygga svarta boots med hög klack och cool dragkedja på sidan. Perfekta för höst och vinter, ger en edgy look till vilken outfit som helst. Sulan har ett stjärnmönster för extra grepp. Använd dem till fest eller en utekväll för att verkligen sticka ut!
Jezzica Sunmo
Jezzica Sunmo
Whyred boots, stl 38
Whyred boots, stl 38 - 89 Whyred boots, stl 38 - 90 Whyred boots, stl 38 - 91

Whyred boots, stl 38

Storlek: 38
Kategori: Skor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Underbara fodrade boots. 8 cm klack. Som oanvända. Hämtas el möts upp på söder. Vid frakt tillkommer kostnad.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
🚨 GIV3AWAY LANVINS!!! 🚨  - Sjuk chans att vinna lanvins helt gratis! Du behöver följa kontot för att delta, samt följa Trend Store på tiktok och tipsa 3 vänner! Avslutas 1 december! Stort lycka till🤩(Om du köper något av oss får du 2 x chans!)
Isabel marant skor - Skor från isabel marant köpta för några år sedan. Lite slitna🌸 Kolla bilder
Beige INUIKII boots med snörning - Säljer ett par snygga beige boots från INUIKII med grov snörning och platt brun sula. Utsidan är i mocka och skinn, insidan är fodrad med mjuk päls för extra värme. Perfekta för kalla dagar och har en unik design med rund tå.
Mörkbruna sneakers från Duffy, strl 38 - Snygga mörkbruna mocka sneakers från Duffy med vit fluffig fuskpäls längs kanterna. Skorna är nya och kvitto finns🫶nypris 900kr
Svarta mockasneakers Isabel Marant - Svarta sneakers från Isabel Marant i modellen Bobby. Tveka inte att skriva om du har några frågor!💞
Vita Christian Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par vita sneakers från Christian Louboutin i skinn med coola vita nitar över tån. Skorna har rund tå, snörning och klassisk låg siluett. Insidan är beige och de har en lyxig känsla med unika detaljer som sticker ut.
Beige Isabel Marant sneakers med plattform - Säljer ett par beige höga sneakers från Isabel Marant med plattformssula och rund tå. Skorna har flera kardborreband och är tillverkade i mjuk mocka med detaljer i skinn. Snygg chunky siluett som ger extra edge till din outfit.
Svarta Saint Laurent skor.  - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logotyp på sidan. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt sula. Använda 1 gång för de va för små. Tveka inte om du har frågor eller vill ha fler bilder☺️Byten kan va intressanta.