Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
UGG TAZZ plattform  - Använda fåtal gånger. Jättefint skick.  Storlek 38
Ugg tazz - Helt nya och oanvända. Storlek 39. Kommer i sin låda med kvitto.
Ugg Tazz Slippers  - Fina nyskick, inte riktigt min stil fick som present
UGG W TAZZ - beige  - Säljer ett par UGGs W TAZZ med plattformsula och rund tå. Skorna har en snygg stickad kant i vitt och beige runt öppningen och är fårskinnsfodrade på insidan. Perfekta för chill dagar och riktigt sköna att bära. Tofflorna är fåtal gånger använda och har en lite fläck på framsidan som kan gå bort med UGGs rengöringsmedel. Ny pris 1699kr.
Uggs tazz  - Säljer mina Uggs tazz då jag inte använder dom!  Storlek 39 passar som 38!
Ugg tazz - Jättefin uggs skor nu till höst, helt nya bara använda en gång säljer då dom va för stora🥰skulle säga att en 39 passar bättre en som har 40 då dom är stora i modellen. Kartong och allt finns kvar!
UGG bruna boots med plattform - Säljer ett par bruna UGG boots med plattformssula. Utsidan är i mjuk mocka och insidan är fodrad med fluffig syntetpäls för extra värme. Perfekta för kalla dagar och har en chunky look som är supertrendig just nu.
Casey Vendélle
Casey Vendélle
Ugg Tazz plattform
Ugg Tazz plattform  - 89 Ugg Tazz plattform  - 90 Ugg Tazz plattform  - 91

Ugg Tazz plattform

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Beigea

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya UGG Tazz plattform. Fantastisk Kopia. Yttermaterial: Skinn och textil Foder: Ull Innersula: Ull Sula: Konstmaterial Fodertjocklek: Varmt foder.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Dior walk n dior - Snygga Dior skor som jag tagit hand om väl, pris kan diskuteras. Säljer dom eftersom att jag tröttnat på dom och vill ha något nytt, skriv gärna för mer info💕
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
Loro Piana open walk  - Säljer ett par open walks i beige mocka med rund tå och platt sula. Skorna har en enkel slip-on design utan snörning och en ljus yttersula som matchar den mjuka mockan. Perfekta för dig som gillar en clean och avslappnad look.
Svarta pumps / klackskor - Snygga klackskor, storlek 39 men passar 38  aldrig använda
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta sneakers från Axel Arigato - Snygga svarta sneakers från Axel Arigato med stilren design och vit platt sula. Skorna är tillverkade i mjuk mocka och har diskret guldfärgad logga på sidan. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och modern stil.
Folded shaft boot  - Säljer ett par stövlar i mocka liknande material, med spetsig tå från Nelly . 8cm klack. Dem är i storlek 38. De är endast använda en gång!