Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bruna loafers med tofsar från Zara - Snygga vinröda loafers från Zara med dekorativa tofsar på ovansidan. Skorna har en glansig finish och en robust sula som ger bra stöd. Perfekta för en stilren look.
Loafers  - Hej säljer loafers från Zara. Helt oanvända då dem är för stora för mig i hälen och dem är i storlek 42
Bruna mocka loafers från GANT - Snygga loafers från GANT i brun mocka med kontrasterande vit söm runt tå och häl. Skorna har en klassisk rund tå och platt sula med GANT-logga på baksidan. Insidan är i ljust skinn och de har en stilren, tidlös design som passar till jeans eller chinos.
Bruna loafers från Lagersoms - Snygga bruna loafers från Lagersoms i skinn med dekorativa tofsar på ovansidan. Perfekta för en stilren look.
Bruna loafers från Rieker - Snygga bruna loafers från Rieker i skinn. De har en klassisk design med bekväm passform och robust sula. Perfekta för en stilren look.
Bruna loafers i skinn - Snygga bruna loafers i skinn med flätad detalj över vristen. Perfekta för en stilren look. Storlek 44.
Bruna loafers - Kastanjebruna lofers/seglarskor. Gott skick, priset är diskuterbart
Bruna loafers i mocka - Snygga bruna loafers i mocka från märket barbosa. Perfekta för en avslappnad men ändå elegant look. Storlek 43 men sitter mer som 44/45. Skorna är inte använda en enda gång då dom är för stora för mig!
Bruna loafers från Zara
Bruna loafers från Zara - 0 Bruna loafers från Zara - 1 Bruna loafers från Zara - 2 Bruna loafers från Zara - 3

Bruna loafers från Zara

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Zara
Färg: Bruna
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer ett par helt nya loafers från Zara då de inte passar mig. Prislappen är kvar och de är endast testade en gång. Nypris 700.

emildefeo
emildefeo
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani svartvita sneakers - Snygga svartvita sneakers från Valentino Garavani med svart mocka och vita skinnpaneler. Skorna har svarta snören, vit sula och coolt kamouflagemönster undertill. Klassisk rund tå och låg profil. Perfekta för dig som vill ha en clean men ändå unik look.
Valentino Rockstud Untitled sneakers - Säljer ett par vita Valentino Rockstud Untitled sneakers med ljusrosa band och ikoniska pyramidnitar. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn med detaljer i rosa och vita toner. Kommer med originalkartong och påse.
Ballerinaskor (38/black) - Great condition. Worn once. Same day shipping. Comes with the box and dustbag. Price can be discussed ;)
Isabel Marant skor - Säljer dessa jättefina Isabel Marant skor! Dom är i jättefint skick! Inga defekter! 100% äkta!
Maison Margiela - Säljer dessa i 44 skickar samma dag,
Svarta mockastövlar med spetsig tå - Säljer ett par svarta stövlar i mocka med spetsig tå och snyggt guldfärgat spänne upptill. Stövlarna har en klassisk och stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Materialet är mjukt och ger en lyxig känsla.
Svarta sneakers Isabel Marant - Säljer mina älskade Isabel marant som inte kommer till användning längre. Storlek 36 men passar mig som har storlek 37. Jättebra skick
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)