Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
air force 1 - Ett par fina airforce 1 skor i fint skick. Nästan helt nya I storlek 40.
Air force 1 - Strl: 40,5 Hyfsat använda Pris: 100
Air force 1 - Snygga af1 som är i helt okej skick. De har en liten skrapa på insidan av sulan (som man ser på sista bilden) men det syns knappast när man andvänder de. Köpare står för frakt.
Air force 1 - Mycket fina o nya air force 1, köpta för 1200 från zalando. Säljer för passar inte längre. Dm vid frågor, går ner i pris vid snabb affär. Frakt elr träffas i värmland.
Air force 1 - Säljer ett par air force 1 i storlek 42 då dom inte kommer till andvöning längre. Det finns tecken på användning och skorna tvättas innan de skickas. Finns däremot inga repor hål eller större skador på skorna.
Air Force 1 - Tja, säljer mina vita air force 1’s eftersom de är för små. Skorna är i ganska bra skick, de är bara lite skadade på insidan och under hälen!
Air force 1    - Denna skorna är en av de mest trändigaste skorna i världen. Den kommer med original snören också men bara att jag har bytt ut dem. 🔵🔴
Air force 1 - Fått tag på några par riktigt fräsha AF1, som inte kan gå fel. Perfekta skor som alltid kommer få dig se fresh ut  nu under speciellt under sommardagarna✅
Maja.holmstrom
Maja.holmstrom
Air force 1
Air force 1 - 89 Air force 1 - 90 Air force 1 - 91

Air force 1

Storlek: 38,5
Kategori: Skor
Märke: Nike

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya Air force 1 från NIKE, köpta förra veckan och aldrig använda bara testade🥰 säljer då dom inte passa och kan inte skicka tillbaka😋 lådan finns kvar och kommer att fraktas i den!!🙌🏼💗💞 dom är storlek 38,5 men är små i storleken skulle jag säga😋 Ny pris: 1299kr

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior walk n dior - Snygga Dior skor som jag tagit hand om väl, pris kan diskuteras. Säljer dom eftersom att jag tröttnat på dom och vill ha något nytt, skriv gärna för mer info💕
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Loro Piana open walk  - Säljer ett par open walks i beige mocka med rund tå och platt sula. Skorna har en enkel slip-on design utan snörning och en ljus yttersula som matchar den mjuka mockan. Perfekta för dig som gillar en clean och avslappnad look.
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Folded shaft boot  - Säljer ett par stövlar i mocka liknande material, med spetsig tå från Nelly . 8cm klack. Dem är i storlek 38. De är endast använda en gång!
Svarta pumps / klackskor - Snygga klackskor, storlek 39 men passar 38  aldrig använda
Svarta sneakers från Axel Arigato - Snygga svarta sneakers från Axel Arigato med stilren design och vit platt sula. Skorna är tillverkade i mjuk mocka och har diskret guldfärgad logga på sidan. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och modern stil.