Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul stickad tröja i mohair blend  - Ljus gul stickad tröja i mohair blend från hm i storlek xs, jätte bra skick
Stickad tröja i mohair blend - Jätte bra skick och använd fåtal gånger. Storlek S💞
Mohair blend stickad tröja!! - Säljer denna jätte populära Mohair blend tröjan från hm!!🤩supper snygg nu i höst
Tröja i mohair/wool blend  - Tröja i ullblandning, mohair/wool blend. Jättefin. Croppad modell.
Gul stickad tröja - Super mysig stickad tröja från H&M DIVIDED collection i storlek XS. Köptes för många år sedan. I jättebra skick! (50% Akryl, 50% Cotton)
Gul stickad tröja  - Använd men inte sliten, något kort på mig annars normal i storleken.
Saga Svensson
Saga Svensson
Gul stickad tröja i mohair blend
Gul stickad tröja i mohair blend  - 89 Gul stickad tröja i mohair blend  - 90

Gul stickad tröja i mohair blend

Storlek: XS
Kategori: Stickat
Märke: H&M
Färg: Gul

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljus gul stickad tröja i mohair blend från hm i storlek xs, jätte bra skick

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Stickad cardigan BikBok - Grå stickad zip up hoodie från bikbok. Har råkat klippa av lappen så det står ingen storlek i men jag skulle säga att den är en M men passar mig som har S om man vill att den ska sitta lite större. ( inte mina egna bilder, men den ser exakt likadan ut som på bilderna )
AMOUR - Vit med bred ribbad krage och muddar. På ryggen står det AMOUR i stora röda bokstäver. Tröjan är stickad och har en loose fit med långa ärmar. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vill ha något mysigt men ändå snyggt.
Vit stickad tröja med detaljer - Säljer en vit stickad tröja i storlek S. Tröjan har svarta dekorativa sömmar vid axlar och ärmslut. Ribbstickad med slits i sidan. Nypris 600❤️oanvänd med prislapp kvar!!!!
Stickad one shoulder topp - Supersnygg stickad one shoulder topp! Använd en gång, den är super populär och är slutsåld på hemsidan 🩷🩷
Mohair tröja h&m - Supersnygg och trendig stickad tröja från h&m edition i mohair. I en ljusrosa färg i fint skick! Storlek S💕💕
SOFT GOAT TOPP - Säljer denns super mjuka kashmir tröjan ifrån soft goat, köptes på vinted för ca 1700kr, Strlk M men funkar även på mig som är XS/S. Modellen säljs inte längre🥹inga tydliga defekter, tvättlappen har dock lite fläckar,kan sicka bild men inget som påvärkar/syns när du har på den men vill ändå nämna då de är en defekt men annars så är den i bra sick och knappt nopprig🩷🙏🏼 fick inte med något kvitto när jag köpte den men säljer för jag inte har nån nytta av den🙌🏼är i en mörk grön färg 🥰
& Other Stories kofta - Säljer denna superpopulära och eftertraktade kofta från & other stories, köpt här på plick💓Den är gjord av alpacka ull så man håller sig varm och den är såå mjuk o skön! Den är nästintill oanvänd o tvättad 1-2 gånger av förra ägaren💓OBS säljer endast för bra pris (nypris 1500kr)💞
Zara tröja - Skit snygg tröja från Zara, köpt förra året och säljs inte längre på sidan. ❤️använd ungefär 2 gånger.