Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad klänning - Hej! Jag säljer denna stickade klänningen då jag inte fått användning till den. Den är använd ca 3 gånger och köpte den för 300kr men säljer den för 150.
Stickad klänning  - Stickad oanvänd klänning i strl S
Stickad klänning/tröja  - Stickad klänning eller längre tröja från stradivarius. Superfin aprikos/organe färg perfekt till sommaren eller våren! Gosig och sticks inte!
Stickad tröja  - Har klippt lappen från tröjan så vet inte vart den är ifrån, men den är några år gammal.  Använder inte längre men är i bra skick
Stickade klänningar - Säljer mina nya stickade barn klänningar .
stickad väst - Väldigt cool och unik stickad väst. Finns ingen storlek men sitter som en S/M. Jag är 181 och den sitter bra. Snygg o ha över en tisha. En knapp saknas, kan skickas med om man vill fixa själv.
Stickad tröja  - Säljer denna orangea stickade tröja från Lindex. Använd ett fåtal gånger och i bra skick. 🧡
RÖDA KORSET

Stickad klänning

Storlek: ONESIZE
Kategori: Stickat

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad orange klänning. Stickad av Röda Korsets-stickgrupp i Västerort tillsammans med Ebba Martin. Alla pengar från budgivningen går oavkortat till Röda Korsets arbete för att hjälpa människor i kris och katastrofer.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
stickad zara topp - Superfin och populär zara topp, använd max 2 gånger❤️❤️
NELLY Half Polo Knit Vest - Säljer en brun stickad topp med mjuk och lite fluffig känsla. Modellen är ärmlös med breda axlar och har en avslappnad passform som sitter snyggt vid midjan. Slutsåld överallt💕
Rosa stickad kofta🩷 - Jätte fin nästan helt ny från Zara. Hör av er för frågor❤️
Stickad kofta - Hej säljer denna som jag köpt på Plick! den är använd har någon liten fläck som fanns där tyvärr när jag köpte den men som tjejen ej berätta om så skriver de nu! Skriv för egna bilder om skick o så!
Bolero - Så fin bolero/kofta med mohair! känns som xs/s
Figur sydd topp - Säljer min stickade topp från Hm. Toppen är krämvit och har en figur sydd form. Den är mjuk och perfekt inför hösten. Den är helt oanvänd och lappen sitter kvar💗
Stickad Tröja💜 - Lite lila/rosa färg men inte så skrikig. En blandning med beige också. Säljer då den inte används. Köparen står för frakt, använd gärna ”köp nu”💜💜
Beige och svart stickad polotröja - Säljer en stickad zerba tröja i storlek S. Köpte för ca tre veckor sen, tröjan har inga defekter🩷 hör av er vid frågor och kan självklart skicka fler och bättre bilder