Sara Pooyan
Sara Pooyan
Ralph Lauren cable stickade tröja
Ralph Lauren cable stickade tröja  - 89 Ralph Lauren cable stickade tröja  - 90 Ralph Lauren cable stickade tröja  - 91

Ralph Lauren cable stickade tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Ralph Lauren
Färg: Grön

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön med cerise polohäst Mycket bra skick

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Skriv för egna bilder!!  - Fin och skön polotröja i mörkgråfärg från Zara! Har få antal noppror men skulle säga att de inte märks av när man bär tröjan. Be om egna bilder ifall det behövs 👍👍 Tröjan har hög krage och lite tightare passform.
Stickad tröja med knappar - Säljer min stickade grå tröja med knappar från Gina tricot💗 pris kan diskuteras
Stickad tröja  - Fin svart/vit stickad tröja från & other stories I mohair mix🌸. Tröjan är i bra skick och säljs inte längre.
Ljusgrå kofta från & Other Stories - Supermysig ljusgrå kofta från & Other Stories med hög krage och stora vita knappar framtill. Koftan är stickad i mjuk kashmir och har långa ärmar med breda ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar.
stickad topp - jättefin stickad beige topp från nelly! slutsåld på hemsidan, aldrig använd❣️
Polo tröja - Snygg tröj från hm!
Lindex kofta - Lindex kofta använd fåtal gånger