Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad kortärmad tröja - Superfin stickad tröja med lite puffiga ärmar från Vero Moda. Superfin till hösten😍Storlek S
Stickad kortärmad tröja - Säljer denna brun/beiga stickade tröjan. 🥰
Kortärmad stickad tröja  - Säljer denna kortärmad stickad tröja från Vero Moda❤️ sälj pågrund av att den inte har kommit till användning❤️skriv privat för mer bilder❤️
Kortärmad stickad tröja 🤍 - Säljer denna slutsålda stickade tröjan från Vero Moda, med trekvartsarmar. Väldigt skönt material men tyvärr aldrig kommit till användning. Köpt över 300 kr men säljer för billigare pris🤍 Skriv vid intresse!
Stickad beige kortärmad tröja - Super snygg stickad tröja som är beige med korta ärmar från Vero Moda. Den är i storlek m men passar mig som har storlek s. Jag säljer den då den aldrig har kommit till användning. Använd gärna köp nu!💕
Stickad kortärmad  - Stickad kortärmad tröja som inte kommer till använd men väldigt gosig och fin priset är sänkt för den är lite nopprig
Kortärmad stickad tröja - Super fin från märket stockhlm köpt på MQ. Bra skick och nypris var 700kr
Kortärmad stickad tröja
Kortärmad stickad tröja - 89 Kortärmad stickad tröja - 90

Kortärmad stickad tröja

Storlek: Xs
Kategori: Stickat
Märke: VERO MODA
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superfin stickad t shirt ftån vero Moda i fint skick.

Ml
Ml
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Beige omlott stickad tröja - Supersnygg beige stickad tröja med omlott-design och v-ringad hals. Tröjan har ribbade detaljer och långa ärmar, sitter tajt i midjan och ger en riktigt fräsch siluett. Perfekt för dig som gillar trendiga och bekväma plagg med lite extra stil. Toppen är köpt på vinted, aldrig använd av mig då den inte kom till användning❣️
Grå ribbad kofta från H&M L.O.G.G. - Säljer en grå ribbstickad kofta från H&M L.O.G.G. med hög krage och stora knappar framtill. Koftan har lång ärm, knytband i midjan och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar chill och stilren look.
Vit kabelstickad tröja från Ralph Lauren - Säljer en snygg vit kabelstickad tröja från Ralph Lauren med klassisk rund hals och långärmad passform. Tröjan har det ikoniska Polo-logot på bröstet och är gjord i mjuk bomull. Perfekt till jeans och har en slim, figurnära siluett.
Ljusrosa stickad kortärmad tröja - Supersöt ljusrosa stickad tröja med korta ärmar och v-ringad krage. Tröjan har kabelstickat mönster upptill och en snygg snörning framtill som ger en chill vibe. Perfekt för dig som gillar mjuka pasteller och vill ha något som sticker ut lite extra.
Stickad tröja - Stickad tröja från booho i stl S
Brun kofta med knappar från pull a bear - Mysig brun kofta från pull a bear med rund hals och knappar framtill. Koftan har långärmade, lite loose ärmar och är stickad i jätte mjukg material. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar. Enkel och stilren design som funkar till många outfits. Orginal pris 379 använd 1 gång
Ljusrosa fluffig polotröja - Supermysig ljusrosa polotröja💕pris kan diskuteras
Beige långärmad tröja från Intimissimi - Superskön och tunn beige långärmad tröja från Intimissimi, gjord i ultralätt material med kashmir.