Emma

Emma

@
| Senast aktiv: +1 månad sen
6 följare 1 följer 5 annonser



Super gosig tröja i alpacka blend! - Säljer min tröja i alpacka blend från Cubus, den har tyvärr blivit för liten för mig. Är i fint skick och inte alls nopprig!
Monki byxor  - Säljer dessa jeansen som inte kommer till användning längre, super trendiga jeans från monki i modellen Yoko! 🤩
Zara jeans strl 38 - Säljer dessa trendiga zara jeans då de är för långa för mig, använda ett fåtal gånger och är i super fint skick!
Stickad tröja i mohair strl xs  - Säljer denna onvända stickade tröja från crocker, den är i mohair och ull blandning. Super gosig tröja som inte kommer till användning! Inköpt för 1200kr
Zara tröja med pärlor  - Säljer denna super snygga tröja från zara då den inte kommer till användning längre. Den köptes för 249 och är använd ett fåtal gånger och är nästan i nyskick!
Trendig Nithandväska från zara - Säljer min snygga och trendiga handväska från zara eftersom jag redan har en likande och denna inte kommer till användning längre. Köptes för 1 år sen och använd 2-3 ggr och är i nyskick, superfin😍 köpare står för frakt 66kr❤️ köp direkt för 300 inklusive frakt