Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå pikétröja Ralph Lauren - Säljer en snygg blå pikétröja från Ralph Lauren i storlek L. Tröjan har en grön broderad logga på bröstet och en orange siffra '3' på ärmen. Den har en gul knappslå med blå knappar.
Blå pikétröja från Ralph Lauren  - Snygg blå pikétröja från Polo Ralph Lauren i storlek 18-20 år vilket motsvarar ungefär S. Klassisk design med krage, korta ärmar och två knappar framtill. Ikoniska gula loggan broderad på bröstet. Perfekt för en clean och stilren look.
Blå pikétröja från Ralph Lauren - Klassisk blå pikétröja från Ralph Lauren med gul broderad logga på bröstet. Tröjan har korta ärmar, krage och knäppning framtill. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden. Perfekt för en stilren och sportig look.de går att pruta
Blå pikétröja från Ralph Lauren - Säljer en snygg och unik pikétröja från Ralph Lauren.  Passar både till vardags och fest! Hör av dig vid frågor. Tar även byten. Pris kan diskuteras.
Blå pikétröja från Ralph Lauren - Säljer en klassisk blå pikétröja från Ralph Lauren med den ikoniska loggan broderad på bröstet. Tröjan har korta ärmar och en stilren krage med knappar. Perfekt för en avslappnad men stilfull look.
Blå pikétröja från Polo Ralph Lauren - Storlek L Slim som passar M! Säljer en blå pikétröja från Polo Ralph Lauren i slim fit-modell. Tröjan har korta ärmar, klassisk krage och knäppning framtill. Den är dekorerad med det ikoniska gula broderade logotypen på bröstet.
Blå pikétröja från Ralph Lauren - Snygg blå pikétröja från Ralph Lauren med klassisk krage och knappar. Tröjan har en stor broderad logga på bröstet och detaljer som flagga och text på ärmen. Perfekt för en stilren look!
Blå pikétröja från Ralph Lauren - Säljer en klassisk blå pikétröja från Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Tröjan har korta ärmar och knappar vid kragen. Perfekt för en stilren look. Jättenajs inför sommaren. Säljer denna och en grå ifall ni går in på min profil för jag ska köpa nya kläder för jag passar inte riktigt i pikéer.
Blå pikétröja från Ralph Lauren
Blå pikétröja från Ralph Lauren - 0 Blå pikétröja från Ralph Lauren - 1

Blå pikétröja från Ralph Lauren

Storlek: XL
Kategori: T-shirts
Märke: Ralph Lauren
Skick: Bra skick

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk blå pikétröja från Ralph Lauren med korta ärmar och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Tröjan har en krage och knappar framtill. Tröjan passar M/S va inte rädda för att skriva över minsta tanken

Bängazziresell
Bängazziresell
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Christian Dior armaband - Säljer mitt fina Christian Dior JaDior armband som jag fick i present, bara andvänd på bilden, pris kan diskuteras och anledning för att jag säljer är för att jag sparar till en moppe 😁❤️
Liknande annonser
Visa alla