plick home
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Isabella
Grå t-shirt från Cider - Snygg och enkel grå t-shirt från Cider. Den har en rund halsringning. Jag säljer den då den är förstor för mig. Aldrig använd
Cider S
Grå t-shirt från Cider
200 SEK
Tilda Seefeldt
Cider t-shirt  - Sååå snygg och stilren t-shirt från cider🩷🩷🔥🔥🔥 nyskick och har lappen kvar!!!
Cider XS
Cider t-shirt
250 SEK
Alice
Smockad T-shirt från cider - Säljer den populära svarta smockade T-shirten som är slutsåld i denna storlek! Endast använd fåtal gånger. Den har även en dragkedja på ena sidan vid den smockade biten. Säljs då den ej kommer till användning
Cider 32
Smockad T-shirt från cider
250 SEK
Filippa Immonen
cider tees - Hej, säljer dessa två tröjorna från cider, du får båda två på köpet, hör gärna av dig för fler frågor💕💕
S
cider tees
150 SEK
𝕁𝕠𝕙𝕒𝕟𝕟𝕒 🔮🌛
Randig t-shirt i storlek XL från Cider - T-shirt med horisontella ränder i en ljusgrön och vit färg. Den har en blå ribbad kant runt halsen och korta ärmar. Storlek XL men är mer som en M - L i cropped modell. Aldrig använd.
Cider L
Randig t-shirt i storlek XL från Cider
150 SEK
Filippa Hedlund!
Cider topp - As snygg tröja från cider!! ❤️❤️ använd några gånger bara
Cider 36
Cider topp
180 SEK
s3vva.1
T-shirt  - Använd men skicklig
S
T-shirt
30 SEK
Emelie
T-shirt - Croppad svart t-shirt i skönt material, har även i grön
Cider S
T-shirt
30 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play