Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Comme des garcons t-shirt - Comme des garcon t-shit.  Knappt använd. Inga fläckar eller skador eller liknande. Köpt på tres biens hemsida.
COMME des GARCONS - COMME des GARCONS Säljer åt min kille. Knappt använd storlek L, köpt för ca 1300kr.
Comme des garcons - Sjukt snygg och slutsåld comme des garcons t shirt som är köpt på nk. Går att få tag på men kostar då runt 1200 kr. Har en liten fläck nere i vänstra hörnet men som knappast syns när man har på sig den. Skriv om du vill ha fler bilder
Comme des garcons tröja - Tja säljer denna Comme tröja. Köpt på dsm i london. Storlek medium men sitter som en s. Det är ett lite hål som är ihopsytt man ser inte att det vart ett hål där.
Tröja Comme des Garcons - Storlek M (obs liten i storlek)  Bra skick och sparsamt använd. Inga tecken på slitage.
Comme des Garcons PLAY tröja  - Långärmad t-shirt från Comme des Garcon. Endast använd ett fåtal gånger. Nypris ca 1000kr
Comme des garcons T-shirt  - Säljer min Cdg t-shirt köpt på NK. Den är använd ett fåtal gånger och är i bra skick. Storlek Large men den är väldigt liten i storleken så skulle säga att den sitter som en S eller liten M.
Malin Edman
Malin Edman
Comme des Garcons
Comme des Garcons - 89 Comme des Garcons - 90 Comme des Garcons - 91

Comme des Garcons

Storlek: M
Kategori: T-shirts

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin tröja från Comme des Garcons Play i storlek M. Säljs för billigare pris då det är två små hål på det inringade ställena, borde lätt gå att laga! Buda i kommentarerna!💕💕(lite liten i storleken)

Mera från kategorin T-shirts
Visa alla
Svart Ed Hardy t-shirt med tryck - Cool svart babytee från Ed Hardy med färgstarkt tryck av döskalle. Guldigt Ed Hardy-logo både fram och bak. Kortärmad och tillverkad i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar streetstyle och statement-plagg.
Röd silkes pyjamas  - Snygga röda pyjamasshorts i silkesliknande material med vita kontrastsömmar och en bred vit rosett framtill. Shortsen har elastisk midja och avslappnad passform, perfekta för chillkvällar hemma. Tröjan är röd med vita detaljer och röda knappar. I storlek 170 från young gina, köptes förra året.
Porsche T-shirt  - Vit t-shirt köpt från fyndiq med en rosa Porsche 911 på ryggen! Supersnygg, aldrig använd, nyskick😊
Svart Stone Island t-shirt  - Svart t-shirt från Stone Island i strl M. Helt oanvänd med prislapp kvar!  Pris kan diskuteras
Ralph Lauren piké - Säljer denna mörkblåa Ralph lauren pikén. Den är endast använd någon enstaka gång och är i storlek S. Tveka inte med frågor!
Maison Margiela t-shirt med pixeltryck - Helt oanvänd vit t-shirt från Maison Margiela med unikt svart pixelinspirerat tryck av siffror och logga på bröstet. Storlek S och passar dig som är 170-180 drygt.
Svart Moncler pikétröja med röd/vit kant - Svart pikétröja från Moncler med klassisk krage och korta ärmar. Snygga rödvita detaljer på krage och ärmslut samt Moncler-logga broderad på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg med sportig vibe.