



30kr
Köp nuNy tröja i strl 170
Ny tröja från H&M har endast legat nerpackad.Passa på fynda kommer lägga ut kläder skor m.m kläderna kommer från ett rökfritt hem. Katt och hund finns i hemmet. Betalning sker genom Swish jag fotar och filmar allt om du så vill. När jag postar jag skickar med spårbart om du inte själv väljer något annat alternativ. Jag samfraktar om så önskas. Kläderna finns i Sundsvall,Sidsjö om det skulle vara så att du bor i närheten och vill hämta i stället.
Detaljer
Pris | 30kr |
Storlek | 170 |
Kategori | t-shirts |
Märke | hm |
Fraktalternativ
Kan mötas upp
Sundsvall, Sidsjö ( där jag bor)
Leveransinformation
Postnord brev (max 100g) - 26 SEK

Hur funkar Plick?
Hur köper jag på Plick?
Köp din nya outfit på Plick. Tänk på de där skorna eller den där klänningen du alltid drömt om men inte riktigt haft råd med. Börja med att skapa en profil. En sökning bort kanske du hittar drömplagget till en tiondel av priset. Vågar du chansa på att inte skapa ett konto?

1. Sök
Öppna dörren till 100- tusentals second handplagg

2. Snacka
Kom överrens med säljaren och plagget kan bli ditt på några sekunder!

3. Köp!
Hur säljer jag på Plick?
Sälj dina bortglömda favoriter i appen. Har du tänkt på alla gamla favoritplagg som hamnar längre och längre in i garderoben? Med Plick får du en chans att ge dem nytt liv och dessutom tjänar du en slant på det. Din garderob kan vara en guldgruva för någon annan!

1. Fota
Fota plagget på dig själv eller häng det på en galge.

2. Tagga
Beskriv ditt plagg och gör det tillgängligt för andra fashionistas

3. Sälj!