Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
T-shirt med flamingo från H&M - Cool t-shirt från H&M med ett färgglatt tryck av flamingos på skateboards. T-shirten har korta ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av humor.
H&M t-Shirt  - Tjena! Säljer en vit t-shirt från H&M på grund av att den aldrig kommer till användning. Har använt den nån gång men den är i ett jättebra skick. Hör av dig vid funderingar!
Randig t-shirt från H&M - Vit och svart randig t-shirt från H&M med klassisk rund halsringning. T-shirten har korta ärmar och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en chill och stilren look.
Svart t-shirt H&M - Svart t-shirt från H&M med tryck 'KEEP ON ROLLIN CALIFORNIA' och skateboard på bröstet. Stor färgglad print på ryggen med skateboardåkare och palmer i solnedgång. Skön passform och klassisk rund hals. Perfekt för dig som gillar skate och streetstyle. Sitter som en S
t-shirt med tryck från h&m - använd ett par gånger men ser fortfarande ut som ny! storlek xs men passar även s. hör av dig vid frågor!
Rosa t-shirt med döskalletryck från H&M - Cool rosa t-shirt från H&M med ett stort tryck av en döskalle som bär hörlurar och solglasögon. Perfekt för en avslappnad stil med en twist. Tillverkad i mjukt material för bekväm passform.
Svart gamer t-shirt från H&M - Svart t-shirt från H&M med coolt tryck av en spelkontroll och färgstänk i blått och lila på bröstet. Klassisk passform med rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som älskar gaming och vill sticka ut med en färgglad look.
Lily

H&M t-shirt

Storlek: XS
Kategori: T-shirts
Märke: H&M

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

❗️kontakta mig innan du trycker på ”köp nu” då den kan va reserverad❗️

Mera från kategorin T-shirts
Visa alla
Cashmere t-shirt från Soft Goat  - Säljer denna cashmere T-shirt från Soft Goat i storlek S eftersom att den knappt kommer till användning. Endast använd en eller två gånger och är i ett superfint skick 💞Orginalpris : 2295kr
Blå t-shirt Polo Ralph Lauren - Blå t-shirt från Polo Ralph Lauren med vit Côte d'Azur-print och strandmotiv framtill. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Skön bomullskvalitet och relaxed vibe, perfekt för sommardagar. Otroligt bra skick, nypris ligger på runt 2000! Hör av er om ni har några frågor!
Juventus Pogba rosa matchtröja Nike - Juventus fotbollströja i rosa med svart stjärnmönster, Pogba och nummer 6 på ryggen. Nike-logga, klubbmärke med två stjärnor och Balocco sponsortryck. Tillverkad i lätt, ventilerande polyester – perfekt för dig som vill sticka ut på planen.
Atlético Nacional fotbollströja Morelos #9 - Säljer en  Atlético Nacional fotbollströja med Morelos och nummer 9 på ryggen. Tröjan är vit med gröna vertikala ränder, har korta ärmar och gröna muddar. Märkt med klubbens emblem, sponsorloggor och texten 'El Verde de la Montaña' i nacken. Tillverkad i lätt polyester.
Commes Des Garçons T-shirt  - Säljer denna helt nya, riktigt fina CDG T-shirten i en av de snyggaste modellerna. På tröjan står det M men den passar S. Skriv gärna vid intresse och för mer info!
Moncler T-shirt - Aldrig använd med prislapp på. Gjord på 100% bomull. Storlek S.
Polo Ralph Lauren ”Los Angeles” - Hej! Säljer en sjukt stilren Los Angeles  ”Cheif keef” Polo från Ralph Lauren i mycket bra skick. Storlek: M, men passar S och M. Skick: 7.9/10 Hör av er vid frågor, är villig att sänka priset ett snäpp också, så buda på! 😊
Grön Milan pikétröja Polo Ralph Lauren (Cheif Keef) - Snygg grön pikétröja från Polo Ralph Lauren med gul broderad MILAN-text och logga på bröstet. Nummer 5 i vitt på både ärm och rygg. Slim fit-modell med klassisk krage och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar sportig och stilren look.