Daniel04

Svart Nike avademy dri fit T-shirt set

Storlek: XL (158-170 cm)
Kategori: T-shirts
Märke: Nike
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

299 SEK

Beskrivning

Snygg svart fotbollströja från Nike i Dri-FIT-material som andas. Tröjan har korta ärmar och vita paneler längs sidorna och axlarna. Perfekt för träning eller match, med klassisk Nike Swoosh på bröstet. Blivit för små för mig.

Mera från kategorin T-shirts
Visa alla
Vit t-shirt med guldtryck från Zara☀️ - Snygg vit t-shirt från Zara med ett stort abstrakt ansikte i guldtryck på framsidan. T-shirten har rund hals och korta ärmar, perfekt för dig som gillar konstnärliga detaljer och stilren. Sparsamt använd ❤️
Manchester United Pogba 6 Adidas tröja - Manchester Uniteds officiella matchtröja från Adidas med Pogba 6 på ryggen. Röd och svart med tunna horisontella ränder, klubbmärke, Champions League-patch och sponsortryck. Klassisk V-ringning och korta ärmar. Tillverkad i lätt och ventilerande polyester.
Vit Under Armour HeatGear t-shirt - Snygg vit t-shirt från Under Armour med reflekterande logga och textdetaljer. Tillverkad i lätt och snabbtorkande HeatGear-material som andas. Perfekt för träning eller sportiga dagar. Klassisk passform med korta ärmar och rund hals.
Svart Comme des Garçons Play t-shirt - Svart t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska hjärtmotivet med ögon i vitt framtill. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tryckt logga och grafisk design ger en cool streetwear-vibe. Perfekt för dig som gillar statement-plagg. M passar som s
Ralph Lauren T-shirt - Säljer en jätte fin T-shirt för den kommer inte så mycke till ansvändnign längre har andvänds men ser inte dålig ut och är i bra kvalité pris kan absolut diskuteras
Svart t-shirt från Ami Paris med hjärtdetalj - Svart t-shirt från Ami Paris med klassisk passform och korta ärmar. På bröstet sitter en stor broderad logga i form av ett hjärta och bokstaven A i vitt. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för en clean och stilren look.
PSG T. Silva svart matchtröja Nike M - Säljer en svart Paris Saint-Germain fotbollströja från Nike med T. Silva och nummer 2 på ryggen. Tröjan har korta ärmar, Dri-FIT-material och detaljer i vitt, inklusive klubbmärke, sponsorlogga och Champions League-patch på ärmen. Perfekt för dig som älskar PSG.
Polo Ralph Lauren ”New York” - Hej! Säljer en sjukt stilren New York  ”Cheif keef” Polo från Ralph Lauren i mycket bra skick. Storlek: M, men passar S och M. Skick: 8.7/10 Hör av er vid frågor, är villig att sänka priset ett snäpp också, så buda på! 😊