Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
johanna
johanna
 - 89  - 90  - 91

Storlek: L/M
Kategori: T-shirts
Märke: Nike

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage Nike piké!! Bra skick, och ganska liten i storleken.

Mera från kategorin T-shirts
Visa alla
T-shirt med tryck - Vit t-shirt med ett ansikte på från Zara. Den säljs inte längre tror jag inte. Skriv för fler bilder
Gymshark T-Shirt - Hör av dig vid funderingar✅
Snygg stickad topp - Så fin topp.
Maison Martin Margiela vit t-shirt - Säljer en riktigt snygg och eftertraktad T-shirt från Maison Martin Margiela i storlek S. T-shirten är i nära nyskick och använd mycket sparsamt.  Den ikoniska Margiela-designen med sifferprint på bröstet och det unika röd-abstrakta motivet gör den till ett statement-plagg som sticker ut utan att bli överdrivet. Passar perfekt både till vardags och för att lyfta en mer dressad outfit. Högkvalitativ bomull, skön passform. Perfekt för dig som gillar designerplagg med edge. Längd: 64 cm Bröst: 44cm
Vit t-shirt Comme des Garçons Play - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. T-shirten har rund hals och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull. Perfekt statement-plagg för dig som gillar streetstyle.
Svart Playboy t-shirt med rosa tryck - Svart t-shirt från Playboy med ikoniskt rosa kanintryck på bröstet och texten 'fragrances'. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en cool logga.
Tottenham tredjeställ 25/26 Xavi #7 -  Tottenham Hotspurs tredjetröja för årets säsong  med Carabao Cup och EFL patch på ärmen. Klassisk tupp-logga och mörkblå Nike swoosh på bröstet. Tillverkad i Dri-FIT polyester för skön känsla och bra ventilation. Snygg V-ringad krage i mörkblått.