Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
T-shirt  - Shit fet ovanlig T-shirt med fett coolt tryck
T-shirt - Unik t-shirt från monki. Kort i magen.
T-shirt - Vit t-shirt med tryck som är rätt så nopprig men ändå skön att använda.
T-shirt  - Säljer min oanvända T-shirt från stng wmn. Den är väldigt fin men har bara inte kommit till användning.  Jag köpte den för (299kr)  Unisex
T-shirt - Vintage fila t-shirt
T-shirt  - En vit t-shirt från H&M med olika blåa kattdjur som tryck. Bra skick men för liten för mig🫶🏼
T-shirt  - Axlar är 38cm och längden 42cm bra stick är lite genom slinkig eftersom det är en vit t-shirt 👌🏻🫵🏻 men skön.
T-shirt  - Levi’s T-shirt i Strl Xss. Nypris - 319 Använd fåtal gånger.
Christoffer de Miguel
Christoffer de Miguel
T-shirt
T-shirt - 89 T-shirt - 90 T-shirt - 91

T-shirt

Storlek: Medium
Kategori: T-shirts
Färg: Vit

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt skön tröja, mjuk i materialet och lite större krage och ärmarna är lite kortare och väldigt bekväm. Kom och testa om så önskas eller så skickas den. Storlek M=57*47cm

Mera från kategorin T-shirts
Visa alla
Vit t-shirt med rosa glas-tryck - Vit t-shirt med ett rosa tryck på ryggen🍷💓
Svart stickad tröja från Noella XS/S - Svart stickad tröja från Noella i storlek XS/S med vit/ beige text 'AMOUR' framtill. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för dig som gillar chill och trendiga statement-plagg. Mjuk och fluffig känsla, passar till jeans eller kjol.
Vit David Bowie t-shirt från Zara - Vit t-shirt från Zara med ikoniskt svartvitt tryck av David Bowie och en hund, inspirerat av Diamond Dogs. Klassisk passform med rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar musik och coola prints.
Randig t-shirt från Polo Ralph Lauren - Vit och svart randig t-shirt från Polo Ralph Lauren med klassisk passform och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull och har den ikoniska röda broderade loggan på bröstet. Perfekt för en clean och stilren look.
Rosa FC Barcelona Nike fotbollströja - Säljer en unik rosa FC Barcelona fotbollströja från Nike med Spotify-logga på bröstet. Tröjan har korta ärmar, ljusblå och lila detaljer samt klubbmärke i pastellfärger. Tillverkad i lätt och ventilerande funktionsmaterial, perfekt för match eller träning.
Vit Philipp Plein t-shirt med paljetter - Snygg vit t-shirt från Philipp Plein med stort svart och silvrigt paljettmärke på bröstet. Coola tryck på båda ärmarna, bland annat dödskalle och PP-logga. Gjord i mjuk bomull, klassisk passform och rund hals. Perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Chrome hearts t-shirt tröja  - Helt ny.
Svart Comme des Garçons Play t-shirt - Riktigt stilig och sticker ut över de vanliga. Det nya dekekter eller något liknande. Det är bara att skriva vid funderingar.