Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Soft touch tröja - Superfin vit soft touch tröja från Gina Tricot. Medium men passar även small🩶
Soft touch flare  - Super fin tröja med öppen rygg aldrig använd och har tags kvar. Säljer matchande byxor från samma kollektion
Soft touch tröja - Superfin grå soft touch tröja från Gina Tricot🩶
Ljusgrön soft touch t-shirt från Gina Tricot - En soft touch ljusgrön t-shirt från Gina Tricot i storlek S. Modellen är klassisk med rund halsringning och korta ärmar. T-shirten är i mjuk bomull och har en slim passform som sitter snyggt på kroppen. Säljer den för att den inte kommer till användning. Har använt den cirka 5 ggr.😊
Soft Touch Tshirt - Säljer denna baby rosa tröja från gina, den är ”skrynklad” i sidan vilket är ursnyggt och halsen är snedskuren, endast andvänd 1 gång 🩷
Soft touch top Gina tricot  - En ljusrosa t-shirt från Gina Tricot i storlek XS. Modellen är klassisk med rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Knappt använd!
Soft touch tight top Gina tricot  - Jätte fin svart tröja från Gina Tricot ny med prislapp, använde 2-3 gång
Sandris
Sandris
Soft touch wrap top grön
Soft touch wrap top grön - 89 Soft touch wrap top grön - 90 Soft touch wrap top grön - 91

Soft touch wrap top grön

Storlek: M
Kategori: T-shirts
Märke: Gina Tricot
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön top från Gina Tricot, helt slutsåld. På andra bilden ser du hur den ser ut på. Nypris 249kr inga defekter.

Mera från kategorin T-shirts
Visa alla
Randig tröja - Superskön randig tröja, pris kan diskuteras 🩵🩵🩵
Ralph lauren - Storlek S
Vit David Bowie t-shirt från Zara - Vit t-shirt från Zara med ikoniskt svartvitt tryck av David Bowie och en hund, inspirerat av Diamond Dogs. Klassisk passform med rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar musik och coola prints.
Eversince polo BLADEE DRAIN GANGG🤑🧧 - As rare eversince polo som köptes från depop förra året. Storlek L den passar inte mig så bra därför säljer. Kan mötas I stockholm den är sparsamt använt
Vit Burberry t-shirt med rutiga ärmar - Vit t-shirt från Burberry med klassiska rutiga korta ärmar i beige, svart, rött och vitt. T-shirten har rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som vill ha en clean look med lyxig touch och ikoniska detaljer.
Leopard topp från Nelly  - Fint skick på !
Vit Philipp Plein t-shirt med paljetter - Snygg vit t-shirt från Philipp Plein med stort svart och silvrigt paljettmärke på bröstet. Coola tryck på båda ärmarna, bland annat dödskalle och PP-logga. Gjord i mjuk bomull, klassisk passform och rund hals. Perfekt för dig som gillar statement-plagg.