Maram Mubdi

Blå teddyjacka med kaninmönster Parkaci

Storlek: 9-12 månader
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Bra skick

50 SEK

Beskrivning

Supersöt blå teddyjacka från Parkaci med gulligt kaninmönster och mysigt beige teddyfoder. Jackan har huva och dragkedja framtill, perfekt för kyliga dagar. Insidan är mjuk och varm, utsidan har ett lekfullt print som sticker ut.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕