Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutig brun kappa från arket - Snygg rutig kappa i bruna och beige toner från arket!
Rutig brun kappa från arket - Snygg rutig kappa i bruna och beige toner från arket!
Arket Kappa - INTRESSEKOLL!!! Kommer nog inte sälja men vimlar vad folk kan ge! på min fina jacka från Arket som är helt oanvänd med prislapp kvar. Funkar som både höst,vinter och vårjacka❣️
Arket kappa  - Söker arket kappa i storlek xs. Någon av dessa på bilderna. Skriva gärna till mig om någon vill sälja💕
Rutig kappa arket  - Söker denna rutiga kappa från arket, hör av er om ni har den!
ARKET kappa - söt arket kappa med vita sömmar, i jättefint skick. köpt för 1490 kr. skriv privat för fler bilder 💕
Rutig arket höst kappa
Rutig arket höst kappa - 89 Rutig arket höst kappa - 90 Rutig arket höst kappa - 91

Rutig arket höst kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Arket
Färg: Brun

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg och populär jacka från arket. Hål på insidan som syns på andra bilden men märks inte på utsidan

sellout 💘💕
sellout 💘💕
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trekvarts kappa - Så fin med kortare ärm! Saknar knapp men går att sy på en egen, eller ha den öppen mer som en kofta!!🤍🙌🏻
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S