Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun Barbour-jacka  - Stor i storleken, mer som L-XL. Därför endast använd få gånger.
Barbour jacka -  barbour dunjacka tunn, i fint skick och väldigt skön den är i storlek M
Barbour jacka - Quiltad jacka barbour
Barbour jacka  - Snygg svart barbour jacka med knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor med knappstängning och en stilren design. Skick 9/10 och knappt använd. Perfekt nu till våren. Säljs på grund av att jag inte använder den något mer. Modellen är 181cm och 72kg. Kontakta mig om du är intresserad. priser går att diskutera. Nypris 3000kr
Barbour Jacka - Hej! Säljer nu min jacka från märket Barbour, storlek M. bra skick modellen är 184cm och väger 70kg . Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Barbour Jacka - Hej! Säljer nu min Jacka från märket Barbour storlek M, bra skick modellen är 184cm och väger 70kg . Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Barbour jacka - En Barbour jacka i mycket bra skick perfekt nu till höst🍂 Storlek M Vid snabb affär kan pris diskuteras
Barbour jacka - Snygg svart quiltad jacka från Barbour med bälte i midjan, guldiga knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor, hög krage och klassisk Barbour-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös design.
Barbour jacka
Barbour jacka - 89 Barbour jacka - 90 Barbour jacka - 91

Barbour jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Brun

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint skick!

Sibiria
Sibiria
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och ribbstickade ärmar. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och en praktisk ficka på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger både värme och stil. Perfekt för dig som vill ha en cool look. Storleken är M men passar även S
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar