Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mocka jacka - Jättefin mocka jacka i bra skicka den är perfekt nu till vår och har en fungerande dragkedja. Jackan är köpt på betonad retro och är ej använd. Det står att den är XXXXL men sitter som XL.
Vit oversized jacka - Riktigt fin oversized jacka från Kappahl, säljer då den inte kommit till användning! Inga tecken på användning!! 🦭
mocka jacka  - Äkta mocka köpt för 1000 på vero Moda! Knappt använd! Nyskick🩷
Oversized jacka - Vintage jacka i gubbmönster. Sitter oversized på mig som brukar ha XS-S
Mocka jacka - Mocka jacka från Nelly som jag köpte för 2 år sen, storlek 36, använd endast 1 gång så inga defekter eller tecken pp anvädning💕säljer pga att det inte är min stil längre
Mocka jacka - Brun mocka jacka med huva
Mocka Jacka - Brun mocka jacka från Pull&Bear. Använt några gånger men är i fint skick
Oversized mocka jacka
Oversized mocka jacka - 89 Oversized mocka jacka - 90 Oversized mocka jacka - 91

Oversized mocka jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Orange

444 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rost färgad mocka jacka från Saki ♥️ har en innerficka med dragkedja

maria
maria
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.