Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar väst  - Jag säljer min colmar väst i perfekt skick pga att den har blivit för liten.
Colmar väst gul - Den är i väldigt bra skick använt den fåtal gånger  Köpt för 1999kr
Colmar Väst - Hej, säljer min Colmar väst eftersom den var lite stor. Den är i nästan utmärkt skick men jag har användr den lite. Max 20 gånger. Den är mörkblå och har em ljusgrå insida. Det är colmar storlek 68 men vanlig 50 så typ för dig som är 176 cm. Skriv!!
Colmar Väst - Colmar väst | skick 9/10 använd ett par gånger men inga defekter och man ser ej att den är använd | storlek M för barn alltså runt 142-150 | om du har några frågor är det bara att kontakta!
Colmar väst  - Colmar väst. Relativt nyskick, säljer för renblodig för liten.  Storlek S. Ett lite hål längst ner på vänstersidan på baksidan av västen
Colmar väst - Säljer min colmar väst, sparsamt använd då den är för liten,   Storlek S
Colmar Väst - Hej Säljer en Colmar väst Herr storlek S i bra skick.
Colmar Väst - Säljer min Colmar Dunväst, str 52, sparsamt använd, väldigt bra skick, färg Navy Blue
Colmar väst
Colmar väst - 89 Colmar väst - 90 Colmar väst - 91

Colmar väst

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor
Märke: Colmar
Färg: Marinblå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min feta colmar väst i toppen skick || storlek XS men passar S bra (jag är ca. 175 och brukar bära S)

Leo1
Leo1
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från turkiet i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt.
Quiltad jeans bomberjacka & Other Stories - Säljer en quiltad bomberjacka i blått jeanstyg från & Other Stories, fodrad med mjuk teddy i beige. Jackan har ribbade muddar, dragkedja och fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en chill och varm look i höst och vinter.
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en quiltad design och synlig logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil.
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10!🙌Storlek M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.