Alla kategorier > Jackor
Burberry kappa
Burberry kappa - 89 Burberry kappa - 90 Burberry kappa - 91

Burberry kappa

Storlek: S-M
Kategori: Jackor
Märke: Burberry

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta Burberry kappa inköpt hos Burberry' s i London passar både kvinnor och män. Den är i måttanpassad efter min mor som hade S i allt så måtten beskriver det men man bör vara minst 1,70 för att bär den har ett extra avtagbart tyg som smidigt sätts på/eller tas av med hjälp av en dragkedja. Använd mycket sparsamt och är i nyskick. Nypris 18 000kr

Henrik Karlsson
Henrik Karlsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Fjällräven  - Säljer min fjällräven jacka har bara andväns få tal gånger. Kom privat för fler bilder eller funderingar 💕💕
Vintage Hollister jacka - Mörkblå 2000s Hollister All-Weather Jacket med päls.
Svart kappa från Gina tricot med bälte - Snygg svart jacka med bred krage och knytskärp i midjan. Perfekt för kallare väder men också till våren. Nypris är 699kr men jag säljer för 499 då kappan är i jätte bra skick, utan några defekter, fläckar osv.
Grå stickad jacka med fuskpäls - Mysig grå stickad jacka med fluffig fuskpäls på kragen. Jackan har två framfickor, ribbade muddar och knäpps med stora knappar. Perfekt för kyliga dagar och ger en chill vibe till din outfit.
Vit pufferjacka från Moncler S - Säljer en clean vit pufferjacka från Moncler i storlek S. Jackan har stickade ärmar och nederkant, quiltad front, två fickor med knappstängning och avtagbar huva. Dragkedja framtill och riktigt snygg passform. Perfekt för dig som gillar stilren vibe.
Moncler Cardigan SITTER SOM MEDIUM - Snygg mörkblå pufferjacka från Moncler i storlek XL. Jackan har stickade ärmar, huva med snörning och dragkedja framtill. Fickor med tryckknappar och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och varm jacka. Passar cm omkring 180cm
Vit pufferjacka från Moncler - Säljer en clean och fluffig vit pufferjacka från Moncler med huva och logga armen. Storlek S modellen är unisex, NFC fungerar och jackan är i fint skick! Pris går att diskutera
Moncler Cardigan - Riktigt fin jacka ifrån Moncler. Storlek M men passar BÅDE S och M! Små skador på jackans framsida men inget märkbart.