Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka, från märket Colmar storlek M. Bra skick, modellen är 184cm och väger 74kg. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Tjena! Säljer nu min snygga och trendiga jacka ifrån Colmar. Skicket på jackan är mycket bra, enda defekten är på colmar märket som it synns på bilden! Jackan är i storlek M och passar även dig som bär storlek S. Endast jackan medföljer. Vid fler frågor/bilder är det bara och höra av sig!
Colmar Jacka  - Säljer denna snygga colmar jackan som är i ett bra skick, storlek 50/M, färg blå/marinblå. Hör av dig vid minsta lilla fundering!
Colmar jacka  - Colmar jacka storlek ~ small | brukar ha M och den passar på lig men sitter något tajt
Colmar jacka - Storlek: 46(s)|| Skick: Mycket bra || Nypris: Ca 5000kr || Följ för liknande produkter 🍾
Colmar jacka - Storlek: 54(L)|| Skick: Mycket bra || Nypris: Ca 5000kr || Följ för liknande produkter 🍾
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S. Bra skick, modellen är 184cm och väger 74kg. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka
Colmar jacka  - 89 Colmar jacka  - 90

Colmar jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Marinblå

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena! Säljer nu min snygga och trendiga jacka ifrån Colmar. Skicket på jackan är 10/10 som ny! Jackan är i storlek M och passar även dig som bär storlek S. Endast jackan medföljer. Vid fler frågor/bilder är det bara och höra av sig!

Felix
Felix
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Vit teddyväst med dragkedja - Säljer en mysig vit teddyväst med dragkedja framtill. Västen är ärmlös och har en fluffig, mjuk yta som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie för en avslappnad look. Passar till jeans eller kjol för en trendig stil.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.