Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Säljer min colmar jacka från hösten-vintern 2024, nypris 6999kr. Jag säljer den då den tyvärr är för stor för mig. Den är knappt använd och är därför i väldigt bra skick. Jackan har inga defekter och är perfekt nu till vinter. Den har en avtagbar huva och är gjord av vattenavvisande återvunnet tyg, med en stilren effekt. Den framträdande kragen med tätare quiltning ger dig värme och komfort du behöver för att klara de kalla vinterdagarna.
Colmar jacka - Mörkblå colmar jacka, använd 2 gånger. Den har inga defekter, som ny💗
Colmar jacka - Min fina vinterjacka har tyvärr blivit för liten på mig, endast haft den en vinter så den är som ny! Storlek XS
Colmar jacka - Superfint skick, perfekt höst och vår jacka! Det står i jackan att den är storlek 44 men den har ett annat lands storlekar men den sitter som en xs.
Colmar jacka - Snygg Colmar jacka bra nu under vintern, dragkedjan vid ena fickan är sönder och märket har blivit återfästat. Passar runt 164. Hör av dig vid minsta fundering (31)
Colmar jacka - Säljer nu min fina colmar jacka som endast användas denna vinter i stl 40 colmar! Skriv vid funderingar.💞
Colmar jacka - Superfin colmarjacka utan defekter och är i nyskick säljer d den inte används! Italiensk strl 38 motsvarar xs xxs
COLMAR jacka
COLMAR jacka - 89 COLMAR jacka - 90 COLMAR jacka - 91

COLMAR jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: colmar

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

!OSERIÖS KÖPARE SÅ LÄGGER UT IGEN! ÄKTA colmar jacka. Använd ca 5 gånger för 2 vintrar sedan, inga skador och är nästintill ny! Köp för ca 5000 för 2 år sedan nypris idag ligger dock på 3.448kr. Italiens storlek som motsvarar XS. Skicka ett meddelande om du vill ha fler bilder på jackan❤️❤️ ( den är lite liten på mig då jag gått upp i vikt så den sitter i bra på mig nåmer)

Linaparta
Linaparta
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
Moncler cardigan  - Svart Moncler cardigan med stickade cashmere ärmar och fyra framfickor i stickat material. Jackan har quiltad framsida, rund hals och dragkedja. Moncler-logga på vänster ärm. Nfc finns på loggan!        Pris kan diskuteras!