Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar väst  - Svart Colmar väst, riktigt snygg säljer för använder ej lika mycket som jag tänkte mig, köpte för 1.600 kr för drygt ett år sen, mitt pris 650 kr (pris kan diskuteras) (storlek 48 Colmar)
Colmar väst - Snygg svart väst ifrån colmar i storlek 172/xs/s. Använd fåtal gånger väldigt bra skick. Kontakta mig för fler frågor eller bilder.
Colmar Väst - Hej! Säljer nu min colmar väst som är inköpt för 1 år sedan men endast använd 2-3 gånger. Den är i otroligt gott skick då den mest stått i en mörk garderob. Storleken är 52 vilket också va anledningen till att den ej passade mig. Inköpt för 2300 kr.
Colmar väst - Säljer denna snygga svarta väst från Colmar då den är för liten på mig. Den är i storlek 52 men italienska storlekar är små så skulle säga att den är L. För mer frågor och annat är det bara att komma privat. Samt kvitto finns.
Colmar Väst - Svart dunväst från Colmar som är riktigt varm, Västen är i storlek M och är i bra skick, förutom att loggan är lite sprucken.                                     Vid frågor eller funderingar är det bara att höra av sig, och kom ihåg, alltid 14 dagars ångerrätt hos oss på Revalo!
Colmar väst - Snygg svart dunväst från Colmar med quiltad design och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och en hög krage. Perfekt för lager-på-lager och har en stilren look med Colmar-logga på bröstet.
Colmar väst - Colmar väst storlek S
Colmar Väst  - Storlek M ,Väldigt fint skick knappt använt den.
Colmar väst
Colmar väst - 89 Colmar väst - 90 Colmar väst - 91

Colmar väst

Storlek: 50
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Colmar väst storlek 50/m. Mycket sparsamtanvänd och inget slitage. Nypris 2600. Skriv för fler bilder. Pris kan diskuteras lite.

Eric
Eric
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.
Snygg cardigan med luva - Riktigt fin mörkblå cardigan med luva, perfekt över en hoodie nu eller mot våren. Snygg passform och najs fickor, storlek M sitter som M/S, bra skick. Skriv vid minsta intresse, pris kan alltid diskuteras vid smidig affär😀
Vit pufferjacka från Moncler med huva - Snygg vit pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och huva. Jackan har dragkedja, snörning i halsen och en ficka med Moncler-logga på ärmen. Materialet är polyester och bomull, med en clean och modern look.