Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cp company jacka - Tänkte bli av med denna CP Company jackan då jag ska köpa en ny jacka. Nypris 375€. mitt pris 1200 trots äkta. sydd vid höger handled.
Cp company jacka  - En jacka som nypris ligger runt 3600. Använt typ 10 gånger och sen hitta ja ny jacka.
Cp company Overshirt  - Säljer nu min cp company Overshirt som är perfekt till våren och sommaren. Jackan är i så gott som ny skick och har endast används ett fåtal gånger. Skick 10/10 helt utan defekter. Köpt på Ströms. Orginal lapp och extra knappar följer med vid köp. Tveka inte på att höra av dig vid minsta fråga eller fundering.
 Cp. Company jacka - Jag köpte min cp Jacka februari i nk 2024 har inte använt den som mycket 9/10 skicka funkar bra till hösten våren Och vintern vattentäta/vindtät  färgen är mörk  oliv grön på jackan köpte jackan för 5099kr men pris kan diskuteras vid Snabba affärer
Cp company jacka - Säljer min cp company dunjacka, Den används ej längre. Jackan är riktigt snygg med justerbara glasögon på luvan. Jackan är i strl M och är förstås äkta.
CP company jacka - Säljer en svart softshell jacka från C.P. Company med ikoniska glasögon i huvan. Jackan har dragkedja framtill, två bröstfickor med dragkedja och justerbar huva med snörning. Skyddar bra mot kyla speciellt med tröja under. Skriv för fler bilder!
Cp company jacka  - Tja jag säljer nu min cp company jacka| skick 9/10| storlek M/L | jag är osäker på vad jag köpte den för | den är jätte fint skick. Väldigt sällsynt  pris kan diskuteras
Cp company jacka/rengnjacka  - Andvänd 1 gång inga fläckar eller hål storlek m
Simon.J

Cp company jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: C.P. Company
Färg: Grå

1550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Cp company Pro tek jacka då jag söker annat, inga synliga defekter. Nypris: 5500kr. Pris kan diskuteras:)

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön vårjacka  - Snygg grön croppad jacka med dragkedja framtill och markerad midja. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och coola sömdetaljer längs kanterna. Perfekt till jeans och ger en chill vibe till din outfit.
Mörkgrön fjällräven jacka - Säljer min fjällräven jacka då den inte kommer till användning. Köpt förra vintern och har används ungefär 3 gånger så den är i ny sick.
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med klassisk logga på bröstet. Jackan har en hög krage, huva och gula detaljer på dragkedjorna. Puffig modell som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell vinterjacka. inga tecken på använd och ca ett halvår gammal
Peak Performance Jacka - Säljer denna as snygga peak performance jackan, säljer då jag köpt en ny för i år💞 Den sitter jätte fint på och är super bekväm☺️
Grön overshirt från Zara - Snygg och eftertraktad jacka/overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Några små defekter på själva lappen inget som syns 💕
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
Grå och svart vindjacka Under Armour - Snygg tvåfärgad vindjacka från Under Armour i grått och svart. Jackan har huva med snörning, lång ärm, hel dragkedja och en bröstficka med zip. Använd 1-2 ggr, säljs då den inte riktigt passar.