Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CP company jacka - Säljer en svart softshell jacka från C.P. Company med ikoniska glasögon i huvan. Jackan har dragkedja framtill, två bröstfickor med dragkedja och justerbar huva med snörning. Skyddar bra mot kyla speciellt med tröja under. Skriv för fler bilder!
Cp company jacka - Säljer min cp company dunjacka, Den används ej längre. Jackan är riktigt snygg med justerbara glasögon på luvan. Jackan är i strl M och är förstås äkta.
Svart cp company - Säljer en svart tröja från cp company storlek M och Äktenhet går att bevisa. Köpt för 3500
Cp company - Cp company goggle jacket  Cond 10/10
CP Company jacka - Säljer denna jacka från CP Company som köptes förra hösten. Den är i storlek 48, passar M-L. Nästintill nyskick då den knappt kommit till användning! Skriv för fler bilder och kom gärna med prisförslag!
Cp company jacka - Cp company jacka storlek M. Jackan är i nyskick
Cp company jacka  - Tja jag säljer nu min cp company jacka| skick 9/10| storlek M/L | jag är osäker på vad jag köpte den för | den är jätte fint skick. Väldigt sällsynt  pris kan diskuteras
Cp company - Knapt använd fint skick passar L Vid snabb affär kan gå ner i pris Nypris 4800kr
Cp company
Cp company  - 89 Cp company  - 90 Cp company  - 91 Cp company  - 92 Cp company  - 93

Cp company

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: C.P. Company
Färg: Svart

1258 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jackan är i storlek M men skulle även kunna passa nån som har storlek S.

Ahmad
Ahmad
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trekvarts kappa - Så fin med kortare ärm! Saknar knapp men går att sy på en egen, eller ha den öppen mer som en kofta!!🤍🙌🏻
Beige Herno jacka - Säljer en beige pufferjacka från Herno. Storlek S, använd max 4 ggr och köpt från vestiaire! Skriv för fler bilder eller frågor
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
J.Lindeberg Jacka  - Riktigt snygg Field jacka från J.Lindeberg. Storlek S och nypris ligger på 3999 kr. Riktigt fint skick. Färgen är typ olivgrön. Skriv för funderingar!
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S