Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå quiltad jacka från GANT - Mörkblå fodrad jacka från GANT med quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har ståkrage, två sidofickor med dragkedja och broderad GANT-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar. För liten för mig! Storlek M men passar perfekt till S.
 quiltad jacka från GANT - Säljer en quiltad jacka från GANT i storlek M. Jackan har dragkedja framtill, ståkrage med tryckknappar och två snedställda fickor. Klassisk och stilren design med GANT-logga broderad på bröstet.
Mörkblå quiltad jacka från Gant - Snygg mörkblå quiltad jacka från Gant med hög krage, dragkedja och tryckknappar. Jackan har ett diskret Gant-logo på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och klassisk look under höst och vår.
Mörkblå jacka från GANT - Säljer en stilren mörkblå jacka från GANT i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och knappar vid kragen. Perfekt för höst och vår med sin klassiska design och bekväma passform.
Svart quiltad jacka från GANT - Snygg svart quiltad jacka från GANT med dragkedja framtill. Perfekt för kyligare dagar med sin stilrena design och bekväma passform.  Knappt använd och pris kan diskuteras
Mörkblå quiltad jacka Gant - Säljer nu en stilren jacka från Gant. Den är quiltad och endast änvända en halv säsong. Jackan är i nyskick och det finns inga märken på slitage eller liknande! Den är även i storlek xs och säljer nu pågrund av att den inte passar längre. Jackan är 100% äkta och är köpt för 2500kr. Knapparna på sista bild hänger med vid köp. Hör av er vid mer frågor/ Mio :)
Svart quiltad jacka med huva från GANT - Säljer en svart jacka från GANT med quiltade partier och fyra fickor framtill. Jackan har huva, jackan går för 5000kr i nypris och jag säljer den för endast 1500kr. Den är totalt oanvänd. Anledningen att jag säljer den är för att det var en gåva till mig som inte riktigt är min smak
Max Nilsson
Max Nilsson
Mörkblå quiltad jacka från Gant
Mörkblå quiltad jacka från Gant - 89 Mörkblå quiltad jacka från Gant - 90

Mörkblå quiltad jacka från Gant

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Gant
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå quiltad jacka från Gant med dragkedja och knappdetaljer vid kragen. Perfekt för kyligare dagar med sin stilrena design och bekväma passform. Är i mycket fint skick och knappt använd, perfekt för kommande vår, Storlek : S

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Marinblå glänsig pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en marinblå pufferjacka från Polo Ralph Lauren med blank finish och röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och elastiska muddar. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Storlek M men sitter lite stor i storleken! Pris går att diskutera! 💯🫡
Grön vårjacka  - Snygg grön croppad jacka med dragkedja framtill och markerad midja. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och coola sömdetaljer längs kanterna. Perfekt till jeans och ger en chill vibe till din outfit.
Svart pufferjacka från Fjällräven - Fjällräven expedition xxxs svart (jag brukar ha small i kläder och den sitter toppen!)  Fin jacka från Fjällräven och framförallt, världens varmaste!   Fint skick, fina läderflärpar. Dock ett litet hål i ena ärmen. Se bild. (Inget jag sett förens nu när jag fotade jackan, så väldigt litet :))
Ralph lauren dunjacka  - Snygg jacka bra pris och har även aldrig varit andvänd
Quiltad jacka   - Säljer denna varma supersnygga jackan med trekvartsärm från Reserved, helt slutsåld. Strl 36 perfekt i vinter🤍❤️‍🔥❤️‍🔥
Colmar vinterjacka - Bra skick | Size S  | fraktar spårbart inom 24 timmar |  för att köpa klicka ” köp nu” | vid frågor skriv ett meddelande |
Lululemon define jacket size 2 - Perfect