Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Only & sons overshirt - Perfekt nu till vår/sommar använd fåtal gånger 10/10 skick
Only & Sons - Mest lik färgen på sista bilden
Overshirt only & sons - Tja säljer nu min gröna overshirt i storlek S. Näst intill helt ny! Hör av er vid fler frågor🫶
Svart overshirt från Only & Sons - Stilren svart overshirt från Only & Sons med klassisk krage, två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt bomullstyg. Perfekt att slänga över en t-shirt för en avslappnad look.
Beige overshirt från Only & Sons - Snygg beige overshirt från Only & Sons. Storlek M. Helt oanvänd, tagg är fortfarande på. Perfekt höst/vinter overshirt. Fraktar inom 24h!
Mörkblå overshirt från Only & Sons - Stilren mörkblå overshirt från Only & Sons med klassisk krage, två bröstfickor med knappar och långa ärmar. Overshirten har en clean look och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar enkel och snygg stil. Overshirten är helt ny, hör av er vid frågor!☺️
Fashion resel

Grön vindjacka från Only & Sons

Storlek: herr xs
Kategori: Jackor
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

379 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja, Säljer en snygg grön vindjacka från Only & Sons i storlek XS men skulle rekommendera den till dig som har storlek S. Jackan har en praktisk huva och dragkedja framtill. Perfekt för hösten och dem mildare vinterdagarna. Jackan är i mycket bra skick och passar till både vardag och lättare utomhusaktiviteter.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå fjällräven jacka💙 - Säljer min fjällräven jacka i expedition down, jackan är xxs men eftersom den är tjockare så kan den upplevas större och tjockare. Den är varm och härlig nu till vintern och är fortfarande i fint skick. Kom privat för bilder !! 💙💙
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vinröd pufferjacka från Mohito - Säljer en vinröd pufferjacka från Mohito i storlek 36 och har fin luva. Inga defekter
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
En mörk grön glansig colmar jacka  - Säljer en mörk grön dunjacka från colmar. Den är helt perfekt nu till höst och vinter men också på våren. Den är inga sakdor och är bara använda ett par fåtal gånger. Ser ut som helt ny. Den har en super fin grön och glansig färg som är inne😍😍Storlekn är S och sitter väldigt bra på mig som är ungefär 170❤️Den är absolut inte för stor eller för liten. Priset är inte helt satt så kontakta så kan priset diskuteras
Moncler Maglione Tricot Cardigan - Grym pufferjacka från Moncler i storlek M. Jackan passar som en S.
Field jacka j lindeberg svart S - En supersnygg och trendig field jacka från j lindeberg! Jackan är svart! Size S. Modellen är 179cm! Skick 8,5+/10. Begagnad men bra skick utan defekter eller skador! Nypris ca 3000kr. Hör av dig vid frågor eller funderingar 🤩
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en stilren look med breda, quiltade sektioner och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med din streetstyle.