Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka från mango! - Skit snygg kappa från mango!! I toppskick!! Passar till allt men säljer pg har för mycket kläder!💕💕
Mango vinter jacka  - Mango vinter jacka i storlek m, glansig och fin, köpte för 1000, säljer för 500💞
Mango jacka - Säljer en svart quiltad jacka från Mango med vågformat mönster. Jackan har tryckknappar framtill, rundad hals och lång ärm. Materialet är glansigt och känns lätt, perfekt för lager-på-lager under höst och vår.
Jacka från mango - Jätte fin jacka från mango i skinn imitation. Köpte för ca 900kr men är knappt använd. Storlek M
Mango jacka - Så fin mango jacka
Jacka från Mango - Säljer min jacka från Mango då den inte används, den är i nyskick. Storleken är XL men passar mig som har M så jag vill säga att den är en stor Medium!
Mango jacka
Mango jacka - 89 Mango jacka - 90 Mango jacka - 91

Mango jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Mango

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick, köpt på Mango. Stolek M

emmaramstrom
emmaramstrom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!