Alla kategorier >
Jackor

Monki vinterjacka
100 SEK
Beskrivning
Denna jacka köpte jag för ett antal år sedan, använt sparsamt en vinter. Den är väldigt lång men passar ändå mig som är ganska kort 1.62cm. Den har förlorat en knapp på framsidan men det går att sy på en ny om man har knappar att tillgå! Fler foton kan skickas via sms😊 passar bra om om vill ha en lite tjockare tröja under för att inte frysa.
Ella B
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.