Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Barbour vårjacka - Bra skick, storlek XS-S PRIS KAN diskuteras
Vår jacka barbour - Svart i strl 40. Fint skick
Barbour vår jacka - Säljer då den inte passar mig i storleken
Barbour - Barbour jacka storlek 36. Utan bälte
Barbour vårjacka
Barbour vårjacka - 89 Barbour vårjacka - 90 Barbour vårjacka - 91

Barbour vårjacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: Barbour

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min Barbour jacka då den blivit för liten för mig tyvärr. Har en liten skada på armen ( se bild 2 ). Den är i storlek UK 8 / Eu 34 vilket motsvarar XS

Sannis135
Sannis135
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Snygg Zara jacka - Jätte snygg populär jacka ifrån Zara💕 knappt använd
Olivgrön pufferjacka med huva - Säljer en jätte fin pufferjacka, skriv för fler bilder💗
Trenchcoat  - Använder ej
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
SÖKER en svart pufferjacka från Fjällräven - Jag söker en svart fjällräven jacka (Women, expedition down lite) i storlek S. Hör gärna av er om ni har någon ni vill sälja
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med polyester och stickade detaljer på ärmar och sidor. Perfekt för dig som gillar exklusiv streetstyle.
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.
Svart kappa med bälte från Missay - Snygg svart kappa från Missay med hög krage, guldfärgad knapp och knytbälte i midjan. Kappan har en cape-liknande form. Perfekt för dig som vill ha en stilren och cool look. Jag är small och den sitter bra, men kan användas av någon både xs och M säkert L