Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage jacka - Vintage jacka i bra skick. Passar M/L ungefär.
Vintage jacka - Vintage jacka från Brooker
Mörkgrön vintage Columbia jacka - Storlek L, men har minskats i storlek så mer än S och M. I bra skick också, och vintage.
Vintage peak performance jacka S - Get vintage peak performance jacka i bra skick. Är storlek S men känns som en L
Vintage Nike jacka - Köpt o använd max 5 gånger för att den är lite stor för min smak
Vintage Industries Beyden Jacka - Super snygg Beyden jacka. Den är i jättebra skick. Köpt för 1300 kr storlek M men passar bättre på personer som har L då den är stor i storleken
Vintage Carhartt Jacka 90s - En rare carhartt jacka från 90-talet med en luva som går att plocka väck.
Alfred L
Alfred L
Vintage Jacka
Vintage Jacka - 89 Vintage Jacka - 90 Vintage Jacka - 91

Vintage Jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Oliv

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin vintage jacka, storlek L. durabel, väldigt bra kvalité, PM för mer bilder

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Blå dunjacka från Fjällräven med huva - Säljer en blå dunjacka från Fjällräven med huva och gula snören. Jackan har stora fickor framtill, dragkedja och knappar. Klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön passform.
Svart pufferjacka från colmar  - Säljer en svart pufferjacka från colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och logotyp på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med modern vibe.
Chrome hearts jacka - Chrome hearts pufferjacka jag haft I 1 vinter och sedan dess ba legat hemma. Kom med frågor och bud😁
Fjällräven jacka xxs  - Säljer denna fjälräven jacka i storlek XXS. Säljs då den inte kommer till användning längre. Har små skador men inget som stör funktionen, därav det låga priset. Bilderna där skadorna är syns i artikeln💓💓
Ljusblå dunjacka från Cedrico - Snygg ljusblå dunjacka från Cedrico med stor huva och quiltad design. Jackan har dragkedja framtill, flera fickor med dragkedja och en cool badge på ärmen. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren.
intressekoll, fjällräven - Säljer eller byter min fjällräven i women expeditionen down lite jacket. Köpt föra året men har inga defekter. Eller om någon har en i svart xs som vill byta!!
Svart pufferjacka från Fjällräven 💕 - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Storleken är XXS. Jackan är ungefär 5 år gammal men knappast använd så den är precis som ny ! Säljer för 5000kr då den är köpt för cirka 7000kr och kan inte gå lägre, pris kan diskuteras vid snabbt köp 💕 hör av er vid frågor o om ni intresserade! 💕💋
Quiltad jacka   - Säljer denna varma supersnygga jackan med trekvartsärm från Reserved, helt slutsåld. Strl 36 perfekt i vinter🤍❤️‍🔥❤️‍🔥