Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Trenchcoat - Cool trenchcoat från h&m som inte finns längre. Köpt för 499 kronor. Använd få gånger och den är i mycket gott skick 😊
Trenchcoat  - Fin trenchcoat från hm som inte säljs längre ❤️
Trenchcoat  - Säljer denna trenchcoat då den inte kommer till ngn användning använt bara en gång
Trench coat - Beige trench coat, säljer då den inte kommer till användning 💕
Trenchcoat  - Snygg och stilren trenchcoat som är perfekt till våren
Lång trenchcoat - Helt ny trenchcoat från H&m, använd en gång
Kappa/trenchcoat - Säljer denna trenchcoaten/kappan från hm
Svart trenchcoat - Elegant trench coat som är till knäna för mig som är 160. Samma kappa finns publicerad i annan artikel. Perfekt nu till hösten. Använd endast en gång
Trenchcoat
Trenchcoat  - 89 Trenchcoat  - 90 Trenchcoat  - 91

Trenchcoat

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Trenchcoat i kortare modell. Från hm i storlek S, använd ett få tal gånger. Inga slitningar eller liknande. Den är ljus Beige, färgen syns bäst på bild 1

sagaeriksson
sagaeriksson
(26)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Quiltad beige jacka från ZARA - Säljer en quiltad beige jacka från ZARA i storlek S. Jackan har ett vågigt mönster, två stora fickor framtill och dragkedja. Den har en loose passform och är långärmad, perfekt för dig som gillar chill och stilren vibe.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Moncler cardigan  - Svart Moncler cardigan med stickade cashmere ärmar och fyra framfickor i stickat material. Jackan har quiltad framsida, rund hals och dragkedja. Moncler-logga på vänster ärm. Nfc finns på loggan!        Pris kan diskuteras!