Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
peak peformance jacka  - Säljer denna super snygga och trendiga jackan som är unisex. passar både killar och tjejer. Första bilden står jag med jackan på och jag bär en Xs/S i vanliga fall och på andra bilden är det min bror och han bär S/M i vanliga fall. Jackan är ny. använd ett par gånger men den har inga defekter. Nypris på jackan är  3000kr den är köpt på butik och kvitto finns. kom privat för fler bilder eller om frågor :) 💞
Peak jacka - Säljer en Peak Performance frost down jacka i storlek 170 då dragkedjan inte fungerar och därför köpt en ny. Jättefint skick i övrigt, enda är som sagt att dragkedjan inte fungerar därav bra pris. Kostar ca 700 att byta dragkedja. Överlag den bästa dunjackan enligt mig!😙
Peak performance jacka - Blå Peak performance jacka.
Peak jacka  - Kommer inte till användning, storlek s passar nog xs, små hål som inte syns så mycket
Peak Peformance Jacka - Använd ett fåtal gånger, därav i väldigt bra skick!
Peak performance jacka - Säljer en peak performance jacka i storlek 160. Använd fåtal gånger och i mycket bra skick!
Peak performance jacka  - Säljer denna rikigt stiliga peak jacka då den är för liten. Det är storlek 160 och det har inga slitningar alls. Hör av dig vid minsta fundering/Felix
Peak peformance jacka
Peak peformance jacka - 89 Peak peformance jacka - 90

Peak peformance jacka

Storlek: 150
Kategori: Jackor

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin peak jacka storlek 150 alltså barn storlek. Köpt för 1300kr säljs gör 700kr den är i fint skick inga skador eller fläckar den är även ny tvättad. Den har tappat texten på P:et o E:et men annars funkar exakt som den ska , pris kan kanske diskuteras

Alexandra W
Alexandra W
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Canada Goose Macmillan Black Label - Tja! Säljer nu min sprillans nya Canada Goose Macmillan jacka. Jackan är helt ny och oanvänd och säljs på grund av att jag köpt en annan jacka. Skriv privat vid minsta lilla fundering!