Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage Napapijri puffer jacka - Jätte bra skick saknar bara snöret i midjan men kan lägga till om det finns behov. Jätte najs och varm för vintern
Puffer jacka - Pufferjacket inga skador
Puffer jacka - Säljer den här fina varma puffer jackan som är perfekt nu till hösten/vintern. I nyskick. säljer då jag inte använder den längre! sitter bra oversized på mig som brukar ha s-m💕
Puffer jacka - Storlek Xs/S Röd/orange puffer jacka  Väldigt vindtät och varm Väldigt mysig
Glansig puff jacka - Jätte snygg men inte riktigt min stil längre, väldigt bra skick, trendig
Puffig jacka  - Puffig jacka från hm
Puffer jacka
Puffer jacka  - 89 Puffer jacka  - 90 Puffer jacka  - 91

Puffer jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Puffer jacka med reflex , strl L , 350kr inkl frakt

Kenny
Kenny
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
moncler jacka  - SÄLJER EJ FÖR 123kr GE BUD  nypris 9000 intressekoll!!! svart moncler jacka storlek 14 i barnstorlek men passar mig som har xs/s. har inte kvitto eller tillbehör kvar men den är äkta. mycket bra skick
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Moncler cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Beige Pälsjacka - Säljer min i princip helt nya pälsjacka som knappt är använd från Gina med fickor och dåld hak knäppning, den har en liten defekt(bild 2)vid sidan av fickan som knappast syns, väldigt varm så perfekt till vintern. Ordinarie pris 930kr