Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sail racing jacka  - Kommer inte till användning men väldigt varm och fin jacka! Använd fåtal gånger och är i jättebra skick.
Sail racing jacka  - Säljer min jätte fina Sail racing jacka💓Köpt på Zalando för 3500kr. Säljer pga att den inte kommer till någon användning. Som ni ser på armen är det smuts och jag tror att det är någon sorts färg. Kan tänka mig att gå ner i pris!
Sail racing jacka  - Jacka i nyskick som inte kommer till användning, sparsamt använd under några veckor.  Lite osäker på storlek men brukar ha S.  Köparen står för frakten.  Original pris 3499kr. 🩵
Sail Racing jacka - Säljer en snygg pufferjacka från Sail Racing i vit och svart med coola gula detaljer på insidan. Jackan har huva, dragkedjor och två stora svarta paneler framtill. Perfekt för dig som gillar sportig och modern stil.
Sail racing jacka - Tja! Säljer nu en windbreaker från sail racing! Perfekt nu för våren och sommaren. Jackan är extremt skön och är i storleken s. Säljer den då den blivit för liten och inte andvänder den längre MVH Wilmer
Sail Racing jacka - Säljer denna sail racing jacka, då jag vuxit ur den. Använt under en vinter och den är i väldigt bra skick.  Strl 150
Sail racing jacka
Sail racing jacka  - 89 Sail racing jacka  - 90 Sail racing jacka  - 91

Sail racing jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min sail racing jacka strl S

Paaau
Paaau
(24)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!
Rutig jacka från Nelly i ullmix - Säljer en snygg rutig jacka från Nelly i beige, svart och brunt. Jackan har stora knappar framtill, två rejäla fickor och klassisk krage. Materialet är en ullmix som känns både varm och trendig. Perfekt till jeans och boots för en cool look.
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en fluffig mörkgrön teddyjacka. Jackan har lång ärm och ribbade muddar vid midjan. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look i höst och vinter.💚
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.