Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Parkasjacka - Säljer den här jättefina parkasjackan😜😜 xoxo
Parkasjacka från Monki XS - Grön parkasjacka från Monki i strl XS. Fint skick
Svart parkasjacka med fuskpäls - Säljer en svart parkasjacka från Atelier med stor huva och mjukt fuskpälsfoder. Jackan har dragkedja och knappar framtill, samt elastiska muddar vid ärmsluten. Perfekt för kalla dagar med sin långa modell och fluffiga insida.
Svart parkasjacka med fuskpäls - Säljer en svart parkasjacka med stor fluffig fuskpäls längs huva och insida. Jackan har dragsko i midjan och nederkant, samt praktiska fickor och långa ärmar. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg.
 Parkasjacka - 36 Storlek - Svart parkasjacka med mysig beige fuskpäls i huvan och på insidan. Jackan har dragsko i midjan, flera fickor och stängs med dragkedja och knappar.
Marinblå parkasjacka med fuskpäls från ONLY - Marinblå parkasjacka från ONLY med fuskpäls på huvan och dragsko i midjan. Jackan har långa ärmar, stora fickor med lock och knappar samt dragkedja och tryckknappar framtill. Perfekt för kalla dagar med sin vadderade insida och klassiska look. Har två st. märken kolla bilder men annars som ny eftersom jag använde inte den så mycket
Beige parkasjacka med fuskpäls - Snygg beige parkasjacka från NSF Nordic med avtagbar huva och fuskpäls. Jackan har stora fickor framtill, dragkedja och knappar, samt quiltad insida för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look.
Parkasjacka 8848 Altitude med fuskpäls - Mörkgrön parkasjacka från 8848 Altitude med huva och snygg fuskpäls. Jackan har dragkedja, knappar och flera fickor framtill. Perfekt för kalla dagar med sin långa modell och stilrena look.
Parkasjacka
Parkasjacka - 89

Parkasjacka

Storlek: SMALL
Kategori: Jackor

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna parka jackan då jag inte kan använda den mer. Det är äkta päls, håller värme, bra skick (som ny, använt 4 gånger). Gillar denna jackan väldigt mycket och vill då inte slänga den så säljer den här på Plick, köpte den av luxuryparkas för 2500kr😊

Angie
Angie
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat  - Använder ej
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10 lite smått skrynklig men kan fixas hemma!🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Grön overshirt från Zadig & Voltaire - Snygg militärgrön overshirt från Zadig & Voltaire med svarta knappar och cool patchdetalj på bröstet. Jackan har en dragkedjeficka och klassisk krage, perfekt att slänga över en t-shirt. Stilsäker och enkel att matcha med jeans eller kjol. Storlek xs!💖 jätte fin vår jacka
SÖKER en svart pufferjacka från Fjällräven - Jag söker en svart fjällräven jacka (Women, expedition down lite) i storlek S. Hör gärna av er om ni har någon ni vill sälja
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.