Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
The North Face jacka - Säljer nu denna stilrena dunjacka från The North Face. Använd ett fåtal gånger så fortfarande i mycket fint skick.   Strl XL (young/junior storlek), men är som en S i vuxenstorlek. Nypris 2 995kr, säljer för 1 500kr.
The North Face jacka - Puffer jacket från the North Face. Helt oanvänd med prislapp kvar. Babyblue kort i midjan
The north face jacka - Säljer min superfina blå the north Face jacka som är köpt förra året runt julen! Jackan är helt slutsåld på dem flesta hemsidorna! Jackan är i nyskick och endast använd ett fåtal gånger, kontakta mig privat för fler bilder!💘Nypris är runt 3500kr men säljer den 2500kr eller 2000kr vid snabb affär!
The North Face jacka - The North Face jacka med Goretex i mycket bra skick. Köparen står för frakt.
The north face jacka - Funderar på att sälja min north face jacka och vill därför kolla om det finns något intresse för den. Den har ett litet hål vid dragkedjan som knappt syns. Strl xs i herrstorlek och passar mig som vanligtvis har M Nypris 2700kr
The north Face jacka  - Använd men i Fint skick Xl i barnstorlek passar xs/s
The North Face Fleece Jacka - .
The North Face jacka
The North Face jacka - 89

The North Face jacka

Storlek: Medium
Kategori: Jackor
Färg: Blå

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg The North Face 1996 nuptse jacka i bra skick, nypris ca 3699. Säljs då den är för liten för mig. Kan gå ner i pris vid snabb affär :)

Gustav
Gustav
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S