Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå jeansjacka i klassisk modell - Säljer en klassisk blå jeansjacka från Denim i storlek 36. Jackan har snygga sömmar, knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill och tidlös look.
Jeansjacka kort modell  - Väldigt fin jeansjacka från märket Crocker i storlek XS. Jackan är i kort modell och är väldigt fint på samt i fint skick.
Mörkblå pufferjacka i kort modell - Säljer denna då den inte kommer tlll användning superfin marinblå jacka perfekt till sommar o höst sitter som en xs på
Svart pälsjacka i croppad modell - Säljer en svart, croppad pälsjacka med lång ärm. Jackan har en mjuk och fluffig känsla och är perfekt för att ge outfiten en extra touch. Enkel och stilren design utan synliga knappar eller dragkedja.
En ljusblå jeans jacka, kort i modellen💕 - Har haft jackan länge men andvänt fåtal gånger, de är ett bra material och jackan ser helt oanvänd ut. Jackan skulle passa dig som bär xs/xxs. Passformen på jackan är fin och kostade från början ca 400 kr men jag skulle kunna tänka mig sälja den för 120 kr pga att den köptes för ett längre tag sedan.
Jeansjacka i sliten modell - Jeansjacka i en sliten modell från Zara.  Oversized och passar mig som har M i vanliga fall. Snyggt med en hoodie under eller liknande 😄
Svart jeansjacka i oversized modell XS - Svart jeansjacka från 157 i oversized passform. Klassisk design med knappar framtill, två bröstfickor med lock och krage. Jackan är tillverkad i denim och har långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
COLLUSION jeansjacka i motocross modell
COLLUSION jeansjacka i motocross modell  - 89 COLLUSION jeansjacka i motocross modell  - 90 COLLUSION jeansjacka i motocross modell  - 91

COLLUSION jeansjacka i motocross modell

Storlek: EU 36
Kategori: Jackor
Märke: Dell
Färg: Marinblå

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skitsnygg jeansjacka från COLLUSION i tightare passform med dragkedja! Så cool jacka som lätt kan klä upp en outfit! Säljer då den var lite för tight på mig. Köpt för 519 kr på Asos. Kan skickas på post eller mötas upp, köparen står för frakten 🥰

Isabelle Giertta
Isabelle Giertta
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Svart oversized kavaj från Zara - Säljer en svart oversized kavaj från Zara. Klassisk modell med breda slag, två fickor framtill och knappar vid ärmsluten. Perfekt för en clean och stilren look. Materialet känns mjukt och följsamt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen.
Rutig jacka från Nelly i ullmix - Säljer en snygg rutig jacka från Nelly i beige, svart och brunt. Jackan har stora knappar framtill, två rejäla fickor och klassisk krage. Materialet är en ullmix som känns både varm och trendig. Perfekt till jeans och boots för en cool look.
Massimo Dutti jacka kappa i alpacka och ullfoder 100% - Stilren mörkbrun kort kappa med dubbelknäppning, hög krage och bälte i midjan. Jackan säljs inte längre och köpt på Massimo Dutti. Burits 1-2 gånger så gott som ny! Köpt för 2800kr